Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Kılıçdaroğlu gizlice AK Parti’ye oy verecek'

29.04.2015 00:53
Edirne'de temaslarda bulunan Bakan Veysel Eroğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine cevap vererek "Belkide AK Parti'ye oy verecek" dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı ve İzmir Milletvekili Adayı Veysel Eroğlu, Edirne'de inşa edilecek olan toplam 40 adet tesisten 11 adet tesisin açılışını gerçekleştirirken, 29 adet tesisin ise temelini attı.

 

Bakan Eroğlu, Edirne Vilayet Meydanı'nda düzenlenen toplu temel atma ve açılış merasimi ile 176 milyon TL yatırım bedelli 40 adet tesisin temelini attı ve açılışını gerçekleştirdi. Bakan Eroğlu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Edirne'de gerçekleştirdiği mitingde, Ergene Nehri'nin temizliği ile ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu'na ‘Mayosunu alsın gelsin Ergene'de yüzsün, bakalım yüzebiliyor mu?' sözleriyle atıfta bulunmasına cevap verdi. Eroğlu, "Bize oy versinler vermesinler önemli değil, biz hizmet edeceğiz. Eğer anlatabilirsek kendimizi belki CHP'li de oy verir. Belki Kılıçdaroğlu da gizlice sandıkta AK Parti'ye oy verecek" dedi.

 

KILIÇDAROĞLU BELKİ DE GİZLİCE SANDIKTA AK PARTİ'YE OY VERECEK

 

Bakan Eroğlu, Edirne gerçekleştirdiği mitingde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Ergene Nehri'nin temizliği ile ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu'na ‘Mayosunu alsın gelsin Ergene'de yüzsün, bakalım yüzebiliyor mu?' sözleriyle atıfta bulunmasına cevap verdi. Eroğlu, AK Parti Hükümeti'nin şu anda Ergene'yi temizlemek için 4 milyar lira yatırım yaptığını ve bu kapsamda Ergene'ye deşarj yapan 12 tane büyük şehir ve ilçenin arıtma tesisini kendilerinin yaptığını örnek göstererek, "Sayın Kılıçdaroğlu'na göndereceğim bu kitapçığı, Ergene nasıl temizleniyor görsün. Kimin vazifesiydi görsün, böyle konuşmakla olmuyor. Temizlemek sizin belediyelerinizin vazifesiydi, katı atıkları toplamak sizin vazifenizdi. Dolayısıyla onlar yapmıyor biz yapıyoruz. Öveceğin yerde neler diyorsun. Ama biz de kabahat var. Biz çalışmaktan anlatmaya fırsat bulamıyoruz. Biz yaradılanı yaradandan ötürü seviyoruz. Bize oy versinler vermesinler önemli değil, biz hizmet edeceğiz. Eğer anlatabilirsek kendimizi belki CHP'li de oy verir. Belki Kılıçdaroğlu da gizlice sandıkta Ak Parti'ye oy verecek" şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 1644 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri