Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu güvendiği cemaatten hakaret yedi

17.02.2015 11:21
Hemen her grup toplantısında cemaatin sızdırdığı tapeler üzerinden siyaset yapan Kılıçdaroğlu aynı cemaatten hakaret yedi.

Fuat Avni'nin Emre Uslu olduğu ortaya çıktı. Ardından da Twitter'daki Direkt Mesaj üzerindenCHP'li bazı isimlerle yaptığı konuşmalar tespit edildi.

CEMAATTEN KILIÇDAROĞLU'NA: GERZEK

Son olarak CHP'li Umut Oran'la konuşan Fuat Avni, DM konuşmalarında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için "gerzek" ifadesini kullandı.

SEÇİMLERE CEMAATİN TAPELERİYLE HAZIRLANMIŞTI

Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin, devletin her kademesinden temizlemeye çalıştığı cemaatle yakınlaşmıştı. Öyle ki özellikle 17-25 Aralık sürecinden sonra cemaatin sızdırdığı tapeler üzerinden siyaset yapmış, gerek cumhurbaşkanlığı seçimlerine gerekse yerel seçimlere hiçbir hazırlık yapmadan yalnızca tapeleri kullanmıştı.

Grup toplantılarında sızdırılan telefon konuşmalarını dinletmiş, hazırlanan tapeleri bir bir okumuştu.

Kılıçdaroğlu, kendi partisi içinden gelen eleştirilere bile kulak tıkamış ve cemaatle yakınlaşmaya devam etmişti ama sonunda golü de yine cemaatten yedi.. Cemaat'in tetikçiliğini sosyal medyada yapan Fuat Avni rumuzlu Emre Uslu, CHP'li Umut Oran'la yaptığı telefon konuşmasında Kılıçdaroğlu için "GERZEK" ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 1472 defa okunmuştur
GERZEK ZEVZEK
Muhammed Hüseyin
Kim kime böyle demiş anlamadım
17 Şubat 2015 Salı 11:44
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri