Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu itiraf etti: AK Partili belediyeler bizden daha yapıyor

22.02.2016 12:26
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Partili belediyelerin gerçekleştirdiği projeleri kendilerinden daha iyi pazarladığını itiraf etti.

CHP'li belediyelerin AK Partili belediyelerden daha iyi çalıştığını ancak yaptıkları işleri pazarlama konusunda eksik olduklarını vurgulayan Kılıçdaroğlu toplantıda özetle şunları söyledi:

''BELEDİYELERİMİZ AK PARTİ'DEN İYİ ÇALIŞIYOR''

Bakın, çok güzel işler yapıyor bizim belediyelerimiz ama bir özelliğimiz var, yaptığımız işi pazarlayamıyoruz. AK Parti pireyi deve diye satarlarken, biz deveyi pire diye bile satamıyoruz. Önce bunu aşacak yöntemleri bulmalıyız. Başarılı çalışmalarımızı kamuoyuna duyurmalıyız. Disiplinli, birlik içinde, çok çalışırsak, doğru politikaları hayata geçirirsek, 2019 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni alırız.

KÜRT SORUNUNU BİZ ÇÖZERİZ

Kürt sorunu başta olmak üzere Türkiye’nin temel sorunlarını biz çözeriz arkadaşlar. Bunu topluma da bu şekilde anlatın. Çünkü bu konuda en samimi parti biziz. Bu sorunun parlamento zemininde, toplumsal mutabakatla çözülebileceğini söylüyoruz. Şimdi herkes bizim söylediğimiz çizgiye gelmeye başladı.

Bu haber toplam 1530 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri