Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu İzmir'de

09.10.2015 15:42
CHP lideri Kılıçdaroğlu, İzmir Gaziemir'de emeklilere kendi elleriyle çay ikram etti.

İzmir Gaziemir'de emeklilerle birlikte çay içen CHP lideri Kemal KılıçdaroğluAK Parti'nin asgari ücret vaatine göndermede bulundu, Bahçeli'ye yönelik eleştirilerine devam etti.

Cuma CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında İzmir'in ilçelerinde halkla buluştu.

 

YETKİYİ SARAYDAN DEĞİL HALKTAN ALIYORUZ

Önce Balçova'da parti otobüsünün üzerinden vatandaşlara seslenen Kılıçdaroğlu, “Yetkiyi Saray'dan değil halktan alıyoruz. 1 Kasım'da sandığa gidecek, 13 yıldır bu ülkede bütün dengeleri bozan siyasi iktidara gereken dersi vereceğiz” dedi.

EMEKLİLERLE ÇAY İÇTİ

Daha sonra Gaziemir'e geçen Kılıçdaroğlu, ilçe meydanındaki bir kahvede emekliklerle çay içti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun uzattığı çayı yudumlayarak, AK Parti'ye asgari ücret vaatleri üzerinden yüklendi.

EN İYİ TEŞHİS KOYAN PARTİ CHP

7 Haziran'da “Asgari ücret bin 500 lira olacak” söylemine “olmaz” diyen AK Partililerin şimdi tüm vaatlerine “olur” dediklerini vurgulayarak, “Demek ki oluyormuş! CHP sorunlara en iyi teşhis koyan, halkı düşünen partidir” yorumunu yaptı. CHP Genel Başkanı burada küçük bir kız çocuğunu da kucağına alarak sevdi.

BAHÇELİ'YE 'HAYIR' TEPKİSİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bahçeli'yi eleştirerek, “'Hayır' diyorsan her şeye seçime niye giriyorsun sen? Girme o zaman seçime" ifadesini kullandı.

Bu haber toplam 1626 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri