Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu suçluyu 2 saatte nasıl buldu?

18.05.2015 23:26
Partisinin Kırşehir mitinginde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "bu saldırıların arkasında iktidar partisi var" diyen Kılıçdaroğlu'na "Sandığı bulamayan Kılıçdaroğlu, 2-3 saatte suçluyu nasıl buldu?" diye cevap verdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşmasından önemli başlıklar;

SANDIĞI BULAMAYAN KILIÇDAROĞLU...

-HDP'li daha suçlu belli değilken bunu AK Parti yaptı diye iftira attılar. HDP'liler fırsat bu deyip AK Parti'yi suçlamaya yöneldiler. CHP Genel Başkanı da tutmuş açıklama yapmış 'Muhtemelen bu saldırıların arkasında iktidar partisi var.' diye. Sandığı bulamayan Kılıçdaroğlu, 2-3 saatte suçluyu nasıl buldu? Karşımızda bir çete, arkalarında da bir ortak akıl var. AK Parti'yi durdurmak istiyorlar.

FAİZSİZ KREDİ MÜJDESİ

-Dükkan açmak isteyen esnafımıza faizsiz kredi vereceğiz. Alışveriş merkezleri esnafı ezemeyecek. Biz milletiz ve o milleti devlet ile barıştıran biziz. Onlar konuşur AK Parti yapar. Biz söylediğimizi yaparız.

KARŞILARINDA AK PARTİ'Yİ BULURLAR

-6-7 Ekim olaylarında HDP Eşbaşkanı tahrik etti. Şehirlerimizi yaktılar, yıktılar. Onlar ne zaman yıkmaya kalktıysa karşısında AK Parti'yi buldu. Kim kamu düzenini bozmaya çalışırsa karşısında AK Parti'yi bulur.

HEPİMİZ MURSİ'NİN YANINDAYIZ

-Hepimiz özgürlüğün yanındayız. Hepimiz Mursi'nin yanındayız. Türkiye bir tek AK Parti darbeye karşı durdu. Kılıçdaroğlu adam gönderdi darbecilere.

Bu haber toplam 1040 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri