Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu Trabzonspor kaşkolu takmasın

18.10.2012 01:44
Trabzon'da bir internet sitesi, Kılıçdaroğlu'na seçim çalışmalarında bordo-mavi kaşkol yasağı konulmasını istedi.

Trabzon'da yayın yapan 'haber61.net' isimli internet sitesi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 17 Eylül 2012 tarihinde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a ziyaretinde "Demokrasilerde siyasal iktidar kulüpler üzerine baskı kurmamalı. Bu bağlamda Aziz başkanın yaşadığı tablo içimize sinmedi. O açıdan süreci yakından izlemeye çalıştık" açıklamalarına atıfta bulunuldu.

TRABZONLULAR'I KANDIRAMAZSIN

Siteden yapılan açıklamada "Şimdi diyoruz ki...Sayın Kılıçdaroğlu, Fenerbahçeli olabilirsin, Fenerbahçe Başkanı'nın yargı önünde tescil edilmiş işlediği suçları görmemezlikten de gelebilirsin, buna hiçbir diyeceğimiz yok. Ama bilinmeli ki, seçim çalışmaları için Trabzon'a geldiğinde, Bordo-Mavi renklerle içi cıvıl cıvıl olan ve geçmişte kendilerine yapılanları bir çırpıda unutan, o renklerle coşan insanları kandırmayı sakın sakın aklından geçirme, Çünkü biz haber61 olarak Trabzonspor'a yapılanları, yapan her kim olursa olsun unutmayacağız, unutturmayacağız.

MADEM ÖYLE İŞTE BÖYLE

Ve birde Trabzonspor'u yönetenlere bir öneri getiriyoruz. Umarız dikkate alırlar. Bu zor süreçte haklının değil de, güçlünün yanında olan, kim olursa olsun onlara gereken tepkiyi koyun. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim çalışmalarında Bordo-Mavi Kaşkol takmaması için yasal süreç başlatılsın. Bu insanların duyguları ile oy uğruna oynanmasına, Trabzon'un ve Trabzonspor'un seçimden seçime hatırlamalarına izin verilmesin. Bu yasal süreci başlatmanın sloganı da şu olsun 'Madem öyle işte böyle' " ifadelerine yer verildi. 

Bu haber toplam 2274 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri