Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu'ndan utanç verici gaf

25.05.2011 19:48
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 yaşındaki çocuğa gündemdeki kaset iddialarına gönderme yaparak 'Kasetin çıkmasın sonra' dedi.

Bayburt'ta yaptığı mitingin ardından parti otobüsüyle şehir turu atan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen ilköğretim 8. sınıf öğrencisi Burak Dursun ile ilginç bir diyalog yaşadı."
Kılıçdaroğlu, kendisini çay içmeye çağıran sanayi çarşısı esnafının davetini geri çevirmedi.

Girdiği oto tamircisinde esnaflarla bir süre sohbet eden Kılıçdaroğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen ilköğretim 8. sınıf öğrencisi Burak Dursun ile ilginç bir diyalog yaşadı.

Burak isminin anlamını soran Kılıçdaroğlu, öğrenciden "bilirem" cevabını alınca tebessüm etti. Burak'a kız arkadaşının olup olmadığını soran ve "çok" yanıtını alan Kılıçdaroğlu, bu sefer de "Sen çapkın bir erkeksin o zaman. Dikkatli ol kasetin çıkmasın sonra" dedi. Kılıçdaroğlu ile beraberindekiler, öğrencinin "kasetim çıkmaz" cevabına ise uzun süre güldü.

Ziyaretlerini şehir meydanında kurulan bir kermeste sürdüren Kılıçdaroğlu, saçı uzun bir genci görünce şaşkınlık yaşadı. Kılıçdaroğlu, "Bende de böyle saç olsa şekil vereceğim, ama o zaman Recep Bey kızabilir bana" dedi. 

Bu haber toplam 1866 defa okunmuştur
Yoruma ne hacet...
Yorumsuz
Bu diyalog bile bu zavallının seviyesini anlamaya yeter. Yoruma ne hacet...
25 Mayıs 2011 Çarşamba 20:08
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri