Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu'ndan komik söz: Başbakan olarak döneceğim

24.10.2015 14:17
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Malatya'dan yaptığı konuşmada, vatandaşlardan oy istedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,"Allah nasip eder bizi iktidara taşırsanız ben bu terör belasını da bitireceğim. Akılla, mantıkla bitireceğim" dedi.

Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde, parti otobüsünden vatandaşlara hitap etti.

"BAŞBAKAN OLARAK GELECEĞİM"

Vatandaşların seçimde sandığa gidip, CHP'ye oy vermesi halinde başbakan olarak ilçeye geleceğini belirten Kılıçdaroğlu, halkın sorunlarını yakından bildiğini söyledi.

Halk için çalışacağını anlatan Kılıçdaroğlu, "Bu ülkenin insanı için çalışacağız. Esnafı, köylüsü, memuru, işçisi, emeklisi, herkes için çalışacağım. Sadece ve sadece hortumcular için çalışmayacağım" ifadelerini kullandı.

"BU DÜZENİ DEĞİŞTİRECEĞİM"

Hükümeti eleştiren Kılıçdaroğlu, "13 yıldır iktidarlar hiç 'Çiftçiyi, emekliyi, esnafı rahat ettireceğiz' diyorlar mı? Kendilerine saray, size gecekonduyu bile layık görmüyorlar. Değiştireceğim bu düzeni. İnsanca hakça bir düzeni getireceğim bu ülkeye. İsterim ki her evde tencere kaynasın, huzur, bereket olsun. Bunu yapamazsak siyaseti neren yapıyoruz. Siyasetin amacı halka hizmet etmektir."diye konuştu.

Bu haber toplam 3148 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri