Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu'ndan ünlü sunucuya çarpıcı itiraf!

20.12.2012 16:52
Ünlü haberci Fatih Portakal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı bir röportajda CHP liderinin verdiği bir cevabı hiç unutamadığını söyledi

 

Beyaz TV ekranlarında Kenan Erçetingöz'ün sunumuylaekrana gelen Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze programının dün akşamki konukları Helin Avşar ve Fatih Portakal oldu. Keyifli anların yaşandığı yayında ünlü haberci Fatih Portakal'ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı röportaj ise programa damgasını vurdu. 

 
Kenan Erçetingöz, Helin Avşar'ın bir röportajında CHP liderine'Herkes Kılıçdaroğlu çok iyi bir insan ama nasıl sanatçılarda bir star ışığı şartsa kendisinde bir lider ışığı eksik diyorlar' dediğini hatırlattı. Bu sohbet esnasında 2009 yılında Best FM'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir röportaj yaptığını hatırlatan Portakal ise dikkat çekici bir detayı izleyicilerle paylaştı. 
 
O dönem Deniz Baykal'ın başında olduğu CHP'de yine bir kurultay günü olduğunu ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun ise dosyalarla oldukça gündeme geldiğini söyleyen Portakal, şimdiki CHP liderine 'Siz kendinizi iyi bir lider olarak görüyor musunuz?' sorusunu yönelttiğini hatırlattı. Kılıçdaroğlu'nun verdiği cevabı hiç unutmadığını da sözlerine ekleyen Portakal, Kılıçdaroğlu'nun kendisine 'Ben bir lider değil çok iyi bir ikinci adamım'cevabını verdiğini söyledi. 
 
Kaynak: Beyaz Gazete

Bu haber toplam 3110 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri