Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu'nun forma talihsizliği!

15.09.2011 08:54
CHP milletvekilleri, yöneticileri, Karagücü Ampute Futbol Takımı ile bir maç yaptı.

CHP milletvekilleri, yöneticileri, Karagücü Ampute Futbol Takımı ile bir maç yaptı. Başlama vuruşunu yapan Kemal Kılıçdaroğlu üzerindeki CHP forması ile maçta 10 dakika oynadı.

Ramazan ayında gaziler ile iftarda buluşan Kılıçdaroğlu ve CHP yöneticileri Karagücü Ampute Futbol Takımı’nda yer alan gazilere bir futbol maçı yapma sözü vermişti. Maç bugün Yenimahalle Hasan Doğan Stadı’nda yapıldı.

Maçın başlama vuruşunu yapan Kılıçdaroğlu, 19 numaralı CHP formasını giydi ancak Karagücü takımında yer aldı.

BURADA GOL ATMAK DAHA ZOR

Kılıçdaroğlu maçın 10. dakikasında oyundan çıkmasının ardından “Burada mı gol atmak zor yoksa siyasette mi?” soruna “Burada daha zor” yanıtını verdi.

FORMAYA İSMİ YANLIŞ YAZILDI

Kılıçdaroğlu'nun giydiği 19 numaralı CHP formasında Kılıçdaorüğlu'nun 'KILIÇTAROĞLU' şeklinde yazılması dikkat çekti. CHPliderinin forması, Galatasaray futbolcusu Sabri Sarıoğlu'nun Şampiyonlar Ligi maçında 'SARBİ' yazılı formayla sahaya çıkmasını hatırlattı.

BU KADROYLA SOL AÇIK KEMAL, SAĞ AÇIK TAYYİP'E RAKİP OLABİLİR Mİ?

Yapılan bu hata, "Kılıçdaroğlu çalışkan ama yakın kadrosu ayak uyduramıyor" eleştirilerini haklı çıkardı. Genel Başkanın ismini formaya yanlış yadıran Kılıçdaroğlu'nun çalışma arkadaşları, Sağ açık Tayyip'e karşı hem siyasette hem yeşil sahada rakip olmak isteyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun en büyük handikapı gibi görünüyor.

İŞTE CHP'NİN 11'İ!

Maçta CHP takımında Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin, Gökhan Günaydın, Mehmet Zeki Gündüz, milletvekilleri Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Rıza Yalçınkaya, Gençlik Kolları Başkanı İrfan İnanç Yıldız ve Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık yer aldı.

Maçı son seçimlerde CHP’den aday olan, eski FİFA kokartlı hakemlerden Selçuk Dereli yönetti.

GÜRSEL TEKİN SAKATLIK GEÇİRDİ

Renkli görüntülere sahne olan maçı Karagücü Ampute Futbol Takımı 5-2 kazandı. Bu arada CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, maçta dizinden hafif bir sakatlık geçirdi. Tekin’in tedavisi saha kenarında bulunan ambulansta yapıldı. Kılıçdaroğlu, maçın ardından gazetecilerin soruları üzerine Karagücü takımının galibiyetinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti.

 
Bu haber toplam 7798 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri