Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Koray Çalışkan çark etti

10.11.2015 02:02
AK Parti'nin yüzde 47 alması halinde işini bırakacağını söyleyen Koray Çalışkan, videosu olmasına rağmen böyle bir şey demediğini savundu.

Seçimlerden önceki bir iddialaşma Koray Çalışkan ile Oral Çalışlar arasında polemik konusu oldu.

ORAL ÇALIŞLAR'DAN "İSTİFA EDECEKTİN" YAZISI

Oral Çalışlar Radikal internet sitesindeki yazısında Çalışkan’ın Adil Gür’ün anketinden sonra Çalışkan’ın bu ankete itibar etmediğini, televizyondaki bir programda anketin doğru çıkması halinde istifa edeceğini söylediğini yazdı.

"HOCALIĞI BIRAKIRIM DEMEDİM"

Yanıt Koray Çalışkan’dan canlı yayında geldi. Çalışkan bir siyaset bilimci olduğunu hatırlattı, seçimlerden önce kimsenin böyle bir tablo beklemediğine dikkat çekti, hocalığı bırakacağına dair yemin etmediğini söyledi ve sözü o programa getirdi:

“Ben Adil Gür’ün adını vererek araştırmanın doğru çıkması halinde istifa edeceğimi söylemedim, o iddiam da doğruydu, Adil Gür’ü araştırmasını tartışmak için televizyon programına davet ettim, istifa meselesi de orada geçti, Oral Çalışlar doğru söylemiyor” dedi.

Koray Çalışkan yine çuvalladı VİDEO

"TERBİYELİ OL"

Koray Çalışkan bu sözlerinin ardından Çalışlar’ı “Terbiyeli” olmaya davet etti. Çalışkan Adil Gür’ün araştırmasının itibarlı olmadığını anlatırken Cumhurbaşkanlığı ile ilgili iki tahminini örnek gösterdi.

Bu haber toplam 1626 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri