Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kozinoğlu'ndan Şok Kılıçdaroğlu İddiası

12.01.2012 09:35
Odatv davasında tutuklu yargılanırken yaşamını yitiren MİT mensubu Kaşif Kozinoğlu’nun Silivri Cezaevi’nden gönderdiği mektuplarda çarpıcı bilgiler yer aldı

Şüpheli ölümüyle dikkat çeken MİT’çi Kaşif Kozinoğlu’nun el yazması orijinal mektuplarında yer alan Deniz Feneri soruşturması ve Alman İstihbaratı ile Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki iddiaları yayınladığımız haberimiz bomba etkisi yaptı. Kozinoğlu’nun mektuptaki ifadeleri, “Deniz Baykal kasetinin arkasında da Alman istihbaratı mı var?” sorularına neden oldu.
 

ASLAN DEĞİRMENCİ / ANKARA

 

CHP eski lideri Deniz Baykal’a düzenlenen kaset komplosunun halen aydınlatılamaması ve ‘Milat’ın önceki gün Aydınlık ekibinin sansürlediği Kozinoğlu mektubunu yayınlaması akıllara Alman İstihbaratını getirdi.

Maskeler düşüyor…

Aydınlık Gazetesi’nin “Kozinoğlu Haberlerinde” kamuoyunun dikkatinden kaçan Kozinoğlu’nun el yazması orijinal mektuplarında yer alan Deniz Feneri soruşturması ve Alman İstihbaratı ile Kemal Kılıçdaroğlu hakkında iddialarına yer verdiğimiz haberin ardından kamuoyunda “Deniz Baykal kasetinin arkasında da Alman istihbaratı mı var?” sorusu tartışılmaya başlandı.

Mektupta yer alan şok iddia

Kozinoğlu, söz konusu Aydınlık ekibi tarafından sansürlenen mektubunda Deniz Feneri davasının, Alman İstihbaratı’nın Ak Parti’nin Almanya’da yaşayan Türkleri örgütleyebilme gücünden çekinmesi nedeniyle Ak Parti’yi zor durumda bırakmak için uydurduğu bir dava olduğunu belirtiyordu. Aydınlık tarafından sansürlenen söz konusu mektupta, yine o dönem CHP milletvekili olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun bizzat Alman İstihbarat Teşkilatı (BND) mensupları ile görüştüğü ve BND’nin Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Başkanı olmasına destek verdiği şeklinde önemli ifadelere yer veriyordu. Bu ifadelere ise ne Aydınlık ne de aynı çizgideki medyanın görmemesi akıllarda yer alan soruları derinleştiriyordu.

Almanya’dan derin destek

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın CHP Eski Milletvekili Nesrin Baytok ile birlikte olduğu iddiasıyla kaset skandalı sonrası Baykal zor durumda kalmış ve CHP Genel Başkanlığı görevinden istifa etmişti. Bu gelişme üzerine anlaşılmadık şekilde bir medya desteği alan Kılıçdaroğlu da Genel Başkan olmuştu. Kozinoğlu’nun “Alman İstihbaratı ile Kılıçdaroğlu” arasındaki irtibatı ortaya koyan “Kılıçdaroğlu, Almanya’ya gittiğinde Alman Gizli Servisi BND mensupları ile görüşmüştür. Alman Gizli Servisi, Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Başkanı olmasını desteklemiştir” ifadeleri Genel Başkanlık yolunu açan sürecin gerisinde “Alman İstihbaratı mı var?” kuşkusunu gündeme getirdi.

BND’yi ilk Hablemitoğlu deşifre etmişti

Aralık 2002′de “faili meçhul” bir cinayete kurban giden Dr. Necip Hablemitoğlu, Türkiye’deki gizli Alman faaliyetleri üzerine ciddi araştırmalar yapan önemli bir bilim insanıydı. Hablemitoğlu’nun yaptığı bir diğer çalışma da Alman gizli servisi BND ile ilgiliydi. Hablemitoğlu, BND’nin, Alman vakıfları üzerinden yıkıcı ve bölücü örgüt ve derneğe finansal kaynak sağladığını dile getiriyordu.

Türk cinayetleri ve BND

Almanya’da 2000-2006 yılları arasında 9 Türk dönercinin öldürüldüğü gizemli cinayetin arkasında da BND’nin olduğu öne sürülmüştü. Ölen iki çete üyesine derin devletin pasaport verdiği belirlenmişti. Alman istihbaratı BND ile bağlantılı 3 Neo Nazi’nin 2008’de Ludwigshafen’de 9 Türk’ün öldüğü yangından da sorumlu olduğu öne sürülmüştü. 8 Türk ve bir Yunan’ı öldüren 3 kişilik Neo Nazi terör hücresinin 2008’de Ludwigshafen’de 9 Türk’ün yanarak can verdiği yangının da failleri olduğu iddia edildimişti. Bazı haberlere göre Neo Nazi terörist hücresine yardım ve yataklıktan tutuklanan Holger G. adlı kişi Ludwigshafen yangınına karışmıştı.

Sansürlenen mektuptan şok ifadeler

Kozinoğlu’nun Aydınlık ekibi tarafından sansürlenen söz konusu mektubunda yer alan şok ifadeler: “Almanya’da; ikamet eden ve bir çoğu Alman’a karışmış, Alman vatandaşı olmuş, mal varlıklarının tutarı çok büyük olan Türk asıllı Türk vatandaşı olan yaklaşık 3,5 milyon şahsın, AKP tarafından şu ana kadar hiç olmadık şekilde, AB’ne girişe karşılık bir tehdit oluşturması bağlamında, (AKP tarafından) organize edilebileceğinden çok korkmaktadır. Almanya, bu bağlamda; Deniz Feneri yolsuzluğunu bulmuş. Bu yolsuzluğu “Yüzyılın Yolsuzluğu” ilan etmiş. Birinci davasını açmış/nihayetlendirmiş ve hapis cezası verdiği şahısların sorgularının kendisinin de eksik olan (söz konusu sorgulamayı Alman Dış İstihbarat Servisi görevlisi ve iç servis gerçekleştirmiştir) RTE’ye ve AKP’ye uzanan bilgi ve belgeleri temin etmiştir. (ileride kullanmak üzere.) Almanya anılan belgelerin bir kısmını bizzat Almanya’ya giden CHP lideri olmayan Kemal Kılıçdaroğlu’na iletmiştir. Yani Kılıçdaroğlu Almanya’ya gittiğinde BND mensupları ile görüşmüştür. (BND’nin ağzından bizzat) Alman Gizli Servisi, Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Başkanı olmasını desteklemiştir. Ayrıca, Deniz Feneri’nin Türkiye’deki mahkeme safahatını yakın takibe almıştır.”

MİLATGAZETESİ.COM
 

Bu haber toplam 4128 defa okunmuştur
almanya tehlikeli vatan
sevgi özel
dünyadaki yahudilerin en çok toplandığı ve örgütlendiği yer almanyadır.siyonizm ve ağababaları buradan dünyaya yayılmıştır.freudizm ve psikoloji bilimi gelişmeleri dolayısıyla psikolojik harekatların merkezi burasıdır.bilim ve sağlam teknolojinin kaynağı burasıdır.ne abd ne israil bizim için tehlikelidir.asıl sinsi düşman almanyadır.almanyanın yüzünden 1.dünya savaşına girdik.almanyanın imparatorluk düşleri bitmemiştir.pkkya destek veren avrupa ülkeleri almanya orjinlidir.almanya avrupanın kalbidir.almanyaya dikkat.kılıçdaroğlu savcı mı da dosyalar ona verildi?almanya her zaman kürtleri ve alevileri gazlar,eline silah verir kışkırtır.türkiyenin başına ne geldiyse çoğunlukla alman istihbaratı vardır.onların da ardında siyanizm ve yahudilik vardır.alman ırkçılığının hitlerizmin temelinde yahudi milliyetçiliği ve kışkırtmacılığı vardır.amaç da israilin kurulmasına yahudilere acınmasına zemin hazırlamıştır.sermaye almanyada kapitalizm abd de işler.allah bizi korusun almanyadan
12 Ocak 2012 Perşembe 22:50
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
KILÇDAROĞLU KONUŞ ARTIK
ALİ KARTAL
Nedir bu Almanya hikayeleri
12 Ocak 2012 Perşembe 16:25
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri