Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Küçük çocuktan Bahçeli'ye sevgi seli

03.03.2014 15:55
İzmir'de Kerim yılmaz isimli küçük çocuk Bahçeli'nin yanağında öperek, sevgi gösterisinde bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında İzmir'de temaslarda bulunan Devlet Bahçeli Tarihi Kemeraltı Derneği ve STK temsilcileri ile Hisar Camisi önünde kahvaltı yaptı. Ziyarete Bahçeli'nin yanına giderek sevgi gösterisinde bulunan küçük çocuk damga vurdu. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İzmir'de ilk durağı Konak ilçesi oldu. Tarihi Kemeraltı Derneği ve STK temsilcileri ile Hisar Camisi önünde kahvaltı yapan Bahçeli, mehteran gösterisiyle karşılandı, kendisine mehteran takımında kullanılan kuşak takıldı. 

Partililer, Bahçeli'yi karanfillerle karşılarken, pek çok partili Bahçeli'yi elinden öptü. MHPGrup Başkanvekili Oktay Vural, MHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Taşer, partinin ilçe belediye başkan adayları ve çok sayıda partilinin katıldığı programda,Kerim Yılmaz isimli bir çocuğun Bahçeli'nin yüzünü sevmesi ilginç görüntüler ortaya çıkardı.

kerim-yilmaz-isimli-cocuktan-bahceli-ye-sevgi-5736993_3797_m.jpg 
TESBİH HEDİYE ETTİ 

Kahvaltı programında açıklama yapmayan Bahçeli, Tarihi Kemeraltı Derneği Başkanı'na tespihini hediye ederken, Azerbaycan Kadın Kültür Merkezi Derneği tarafından da Bahçeli'ye Hocalı katliamını anlatan albüm, Azerbaycan bayrağı hediye edildi. Bahçeli'yi karşılamaya gelen diğer STK temsilcileri ise Bahçeli'ye Kur'an-ı Kerim takdim etti. İki gün boyunca İzmir'in ilçelerini gezerek halkla buluşacak olan Bahçeli, kahvaltı programının ardından Kiraz ilçesine gitti.

kerim-yilmaz-isimli-cocuktan-bahceli-ye-sevgi-5736993_5876_m.jpg

 
ensonhaber
Bu haber toplam 2428 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri