Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kupada alınan sonuçlar ve puan durumu

23.12.2010 00:29
Ziraat Türkiye Kupası grup 2. maçları bugün oynanan 5karşılaşma ile tamamlandı. A Grubu'nda mücadele eden Galatasaray, Gaziantepspor deplasmanında 1-1 biten maç sonunda puanını 4'e çıkardı.

 

Ziraat Türkiye Kupası grup 2. maçları bugün oynanan 5karşılaşma ile tamamlandı. A Grubu'nda mucadele eden Galatasaray, Gaziantepspor deplasmanında 1-1 biten maç sonunda puanını 4'e çıkardı.

Kupa iddiasıyla gruplara başlayan Beşiktaş, Konya Tortu Şekerspor'u 3-2 yenerken, Başkant derbisinde ise Gençlerbirliği ile Ankaragücü de 1 - 1 berabere kaldı.

Dört grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar, kalan maçların programı ve oluşan son puan durumları şöyle:

A GRUBU
1. Maçlar
Medical Park Antalyaspor - Gaziantepspor: 1-3
Galatasaray - Denizlispor: 3-1
Beypazarı Şekerspor (bay)

2. Maçlar
Beypazarı Şekerspor - Medical Park Antallyaspor : 1 - 1
Gaziantepspor - Galatasaray: 1 - 1
Denizlispor (Bay)

kullan

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar
11 Ocak Salı

20.00 Galatasaray - Beypazarı Şekerspor

12 Ocak Çarşamba
18.00 Denizlispor- Gaziantepspor
Medical Park Antalyaspor (Bay)

4. Maçlar
18 Ocak Salı

20.00 Medical Park Antalyaspor - Galatasaray

16 Ocak Pazar
13.30 Beypazarı Şekerspor - Denizlispor
Gaziantepspor (Bay)

5. Maçlar
Gaziantepspor - Beypazarı Şekerspor
Denizlispor - Medical Park Antalyaspor
Galatasaray (Bay)

B GRUBU
Konya Torku Şekerspor - Manisaspor: 2-1
Gaziantep B.Ş. Bld. - Beşiktaş: 1-0
Trabzonspor (Bay)

2. Maçlar
Trabzonspor - Gaziantep B. Ş. Belediyespor: 2-2
Beşiktaş - Konya Torku Sekerspor 3-2
Manisaspor (Bay)

kullan

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar
11 Ocak Salı
14.00 Konya Torku Şekerspor - Trabzonspor

12 Ocak Çarşamba
20.00 Manisaspor - Beşiktaş
Gaziantep B. Ş. Belediyespor (Bay)

4. Maçlar
16 Ocak Pazar
20.00 Gaziantep B. Ş. Belediyespor - Konya Torku Şekerspor
20.00 Trabzonspor - Manisaspor
Beşiktaş (Bay)


C GRUBU
Bucaspor - Yeni Malatyaspor: 2-1
Ankaragücü - Fenerbahçe: 4-2
Gençlerbirliği (Bay)

2. Maçlar
Fenerbahçe - Bucaspor: 2-3
Gençlerbirliği - Ankaragücü: 1-1
Yeni Malatyaspor (Bay)

kullan

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar
12 Ocak Çarşamba

19.00 Bucaspor - Gençlerbirliği

13 Ocak Perşembe
20.00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe
Ankaragücü (Bay)

4. Maçlar
16 Ocak Pazar
13.30 Gençlerbirliği - Yeni Malatyaspor

17 Ocak Pazartesi
20.00 Ankaragücü - Bucaspor
Fenerbahçe (Bay)


D GRUBU
Bursaspor - Kırıkhanspor: 1-1
İstanbul Büyükşehir Belediye - Kasımpaşa: 1-3
Karşıyaka (Bay)

2. Maçlar
Karşıyaka - Bursaspor: 0-2
Kırıkhanspor - Istanbul Büyükşehir Belediyespor: 0 - 1
Kasımpaşa (Bay)

kullan

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar
11 Ocak Salı

13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Karşıyaka
19.00 Kasımpaşa - Kırıkhanspor
Bursaspor (Bay)

4. Maçlar
15 Ocak Cumartesi

20.00 Bursaspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
20.00 Karşıyaka - Kasımpaşa
Kırıkhan (Bay)

Bu haber toplam 1708 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri