Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“Kurtar bizi Gökçek”

13.07.2012 11:20
Çankaya Akpınar Heyelan Bölgesi’nde mağdur olan vatandaşların konut sorununu çözecek adım 13 aydır atılmadı. Çankaya Belediyesi’ne tepki gösteren Akpınar Mahallesi sakinleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten yardım istiyor

UMUT KARTAL / ANKARA

Ankara Dikmen Akpınar Mahallesinde heyelan tehlikesine rağmen CHP’li Çankaya Belediyesi 13 aydır harekete geçmedi. Mağdur vatandaşlar ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e, “Çankaya zulmünden kurtar bizi” çağrısı yaptı.

Çankaya Akpınar Heyelan Bölgesi’nde mağdur olan vatandaşların konut sorununu çözecek adım 13 aydır atılmadı. Çankaya Belediyesi’ne tepki gösteren Akpınar Mahallesi sakinleri Heyelan Bölgesi’nde yaşanan soruna çözüm bulmayan Çankaya Belediyesi’ne tepki gösteriyor.

Gözler Başkan Gökçek’te

Mayıs ayında Çankaya Akpınar Heyelan Bölgesi’nde mağdur olan vatandaşların konut sorununu çözecek adımı atması için CHP’li Çankaya Belediyesi’ne 15 gün süre veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e de çağrıda bulunan mağdur vatandaşlar, “Bölgeye tek çivi çakmayan Çankaya Belediyesinin bizleri kurtarma ev yapma ihtimali o kadar zayıftır. Gözüm kulağımız Mayıs ayında CHP’li Çankaya Belediyesine 15 gün süre veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’te. Gökçek bizi Çankaya Belediyesinin zulmünden kurtarsın” dediler.

Kılıçdaroğlu da sessiz

Sorunlarını çözmek yerine elektrik, su keserek mağduriyeti artıran Çankaya Belediyesi’nden umutlarını kestiklerini ifade eden mağdur vatandaşlar, “Sosyal belediyecilikten söz eden Sayın Kemal Kılıçdaroğlu da sesimizi duymuyor. CHP’li yetkililer görüşme taleplerimizi her defasında geri çeviriyor. Biz artık yer göstermelerini de beklemiyoruz. Mahkemenin çıkardığı ev ve arsalarımızın değerlerini ödesinler çıkalım” diye konuştular. 

Bu haber toplam 2390 defa okunmuştur
aayy gıız annem..
HURSİT DİLAVER
kelin merhemi olsa kendi başına sürer yahu..CHP kim, imar,inşaat,konut kim.onlar olsa olsa altgeçit düşmanlığı,3.köprü nefreti,yeni kültür sarayı binası na mani olma işleri yaparlar.1930ları özlerler. yurttaşlık bilgisi el işi dersi severleryerli malı haftasnda fındık fıstık yerler..bataryalı radyo ararlar,bunlar cislaved lastik giymeye bile karşıdır.ÇARIK ENBÜYÜK HAYALLERİ. KENDİLERİNE DEĞİL TABİ.. MİLLETE GİYDİRMEK ..konut yapacaklarmış.bakın görün gökçek yapmak isteyecek bunlar mahkeme kararı alıp iptal ettirecek.pazar gün 3. köprüye hayır mitingi varmış, bütün CHP liler davetlidir.bunlar 1978lerde KÖYE YOL-KÖYE OKUL PROCESİ falan yapmışlardı da,ilk yagmurda yol falan kalmamıştı. zaten o yollar da tanklar için yapılmış ve görevini icre etmişti.. CHP mi dediniz..işte suriye muhibliği. SİZ BİLMEZSİNİZ.1978LERDE HATAY ya da iskenderun devlet hastanesi baş hekimi baba esatın yeğeni idi..cuma vaazım sayıla..
13 Temmuz 2012 Cuma 15:59
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri