Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Memati ile ilgili bomba iddia!

14.01.2013 14:36
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Memati'si Gürkan Uygun'un diziye geri döneceği iddia edildi. İşte Kenan Erçetingöz'ün Memati ile ilgili o iddiaları...

Gecce yazarı Kenan Erçetingöz bu haftaki yazısında Kurtlar Vadisi Pusu'nun son durumunu anlatan bir yazı kaleme aldı.

Yazının en çarpıcı ve dikkat çekici kısmı ise Memati'nin diziye geri döneceğini iddia ettiği kısmı. İşte o yazı...

"Polat Alemdar'ın ölümünden sonra ratinglerin düşmemesi için Pusat'a daha fazla görev verildi. Verildi verilmesine ama Pusat'ın maskesi ratingleri kurtaramazsa, bu kez devreye Memati girecek ve Memati diziye geri dönecek. Kesin bilgi.. Memati'nin nasıl canlandırılacağını bilmiyorum ama bence çok doğru karar olur bu.

Memati de 10 yıldır dizinin fenomen oyuncusu olmuş durumda. Gürkan Uygun çok başarıyla canlandırdı Memati'yi ve çok seviliyordu. O sebeple diziye dönmesiyle birlikte herşey değişebilir. Belli bir süre Polat Alemdar'ın katillerini arar vs. Polat gündemde tutulur, reytinge göre de Pusat ile Memati artık, Kurtlar Vadisi'nin yeni başrol oyuncuları olur.

Benim minik kuşlardan duyduğum kesin senaryo bu. Bekleyelim ve görelim.. Son birş ey daha.. Tüm bunlara rağmen reytingler istenildigi gibi gitmezse Polat Alemdar da dirilecek! Bu son seçenek.."

Bu haber toplam 8142 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri