Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

La Roche Posay İle En İyi Cilt Bakım

23.08.2018 06:50
Bir Fransız cilt bakım markası olan la roche posay adını Fransa’nın güneyinde bulunan La Roche Posay isimli kasabadan alır.

 La Roche Posay İle En İyi Cilt Bakım

Bir Fransız cilt bakım markası olan la roche posay adını Fransa’nın güneyinde bulunan La Roche Posay isimli kasabadan alır. Bu kasaba kaplıcalarıyla ünlenmiş olan bir yerdir. La roche posay markasının en büyük özelliği de ürünlerinde bu kasabanın termal sularını kullanmasıdır.

Dermokozmetik bir marka olan la roche posay özellikle en zor cilt tipi olan aşırı hassas ciltler için geliştirdiği ürünleriyle ünlenmiştir. Bunun yanında karma ve yağlı ciltler için geliştirdiği ürünleri de oldukça başarılıdır. La roche posay ürünlerinin içinde bulunan termal suyun cilde olan olumlu etkisi yalnızca bir teori değildir. Markanın titiz araştırmaları ile bu etki kesin olarak kanıtlanmıştır.

Markanın farklı cilt tipleri ve farklı cilt sorunları için geliştirdiği çeşitli serileri bulunmaktadır. Örneğin Effeclar serisi sivilce problemi için geliştirilmiştir. Geniş ürün yelpazesiyle la roche posay markasının tüm ürünlerine ulaşmak için https://www.recete.com en kolay ve güvenilir adreslerdendir. web site üzerinden ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olanları sipariş verebilirsiniz.

Bu haber toplam 3670 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri