Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Birand'ın iğrençliklerini anlatamam..."

06.10.2011 10:39
Oda TV iddianamesinin ek klasörlerinde Şirin Payzın ile Soner Yalçın arasında geçen diyalog inanılmaz... Birand için demiş ki...

- Mehmet Ali Birand'ın prenseslerinden Şirin Payzın, meğer Birand'dan nefret ediyormuş...

Oda TV iddianamesinin ek klasörlerinde yer alan bir iletişim tutanağı Şirin Payzın'ı hayli zor durumda bıraktı. CNN Türk kulislerinde herkes bu "ses tutanağını" konuşuyor.

BİRAND'IN İĞRENÇLİKLERİNİ ANLATAMAM...

Soner Yalçın ile telefon görüşmesi yapan Şirin Payzın, kendisini CNN Türk'ün ekran yüzü yapan Birand için inanılmaz şeyler söylüyor.

"Birand'ın iğrençliklerini anlatamam..." diyen Payzın, CNN Türk'ün eski Haber Koordinatörü Yavuz Oğhan için de "Yavuz'dan nefret ediyorum" diyor.

CNN'den ayrılıp Habertürk'e gitmek için Fatih Altaylı'dan randevu isteyen Şirin Payzın, bu süreci Soner Yalçın ile paylaşıyor.

İşte Payzın'ın Birand için söyledikleri:

Deneme

UĞUR DÜNDAR DEDİKODUSU

Şirin Payzın, Soner Yalçın ile yaptığı bir başka telefon konuşmasına ise "sana dedikodular anlatayım" diyerek başlıyor. Star'ın İpek grubuna satışı aşamasında gerçekleştiği tahmin edilen görüşmede CNN Türk'teki tüm sırları aktarıyor.

Deneme
BİRBİRLERİNE DÜMDÜZ GİDİYORLAR

Deneme 

GAZETECİLER.COM

Bu haber toplam 13768 defa okunmuştur
vallahi hayrün makirun
hurşit dilaver
senmisin tayyip beyi wan minut için tvler de tenkit eden. bak allah nasıl çarpıyor.VALLAHİ HAYRÜN MAKİRUN.. işte böyle..şirin payzın efendihanım
06 Ekim 2011 Perşembe 22:48
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri