Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Macaristan'da THY'ye ödül

20.03.2009 15:13
Türk Hava Yolları (THY) Macaristan temsilciliği, Budapeşte Havaalanı A.Ş. tarafından, Macaristan'da 2008 yılının ''en iyi pazarlama'' ödülüne layık görüldü.
Dusseldorf Havalimanının da işletmesini yapan Alman Hochtief Grubu tarafından işletilen Budapeşte Havalimanı A.Ş, Geleneksel Havacılık Gecesi ödül töreni düzenledi.

Kalabalık seçkin misafir topluluğunun katıldığı gecenin açılış konuşmasını Budapeşte Havalimanı Üst Yöneticisi Jost Lammers yaptı.

Konuşmanın ardından ödül törenine geçildi. Jost Lammers, 2008 yılında Budapeşte Havalimanındaki yolcu sayısında önemli düşüş yaşanmasına rağmen, özverili çalışma içinde bulunan THY'nin pazar payını yüzde 18 artırdığını söyledi.

Lammers, 2008 yılının en iyi pazarlama ödülünü THY Macaristan Müdürü Levend Arısoy'a alkışlar eşliğinde takdim etti.

Ödül törenine THY Orta Avrupa Bölge Müdür A. Soner Akkurt ve Bölge Uzmanı Mustafa Marangoz da katıldı.

Törenin ardından AA muhabirine konuşan Arısoy, Macaristan'da daha önce böyle bir ödül almadıklarını, Macaristan'da hava yolculuğunda yaşanan yüzde 40'lık pazar daralmasına rağmen, kendilerinin bu alanda pazar paylarını yüzde 18 artırdığını, ödül aldıkları için çok gururlu olduklarını belirtti.

Akkurt de THY'nin dünyanın her bölgesinde pazar payını yükselttiğini, tam bir ekip çalışması yaptıklarını ve başarılarının süreceğini söyledi. (AA)


Bu haber toplam 1242 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri