Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

10 bin metreden eve ceset düştü!

19.07.2014 14:09
Malezya uçağının düşürülmesiyle ilgili korkunç ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Kazaya tanık olanların ifadeleri kan dondurucu...

10 bin metre yüksekte seyrederken düşen uçağın yolcularının, sadece kırsal alana değil evlerin içine de düştüğü ortaya çıktı.

Irina Tipunova, uçağın 15 kilometrelik bir alana yayılan enkazının olduğu bölgede yaşıyor. 65 yaşında yaşadığı şok ve dehşeti şöyle anlatıyor:

"Korkunç bir ses duydum ve etraftaki her şey sallanmaya başladı. Ardından gökyüzünden bir şeyler yağdığını dördüm sonra feci bir ses geldi ve yatak odasının tavanından içeri bir kadın cesedi düştü. Tavanda kocaman bir delik oluştu."


Tipunova'nın çatısından içeri giren ve Malezya uçağındaki bir yolcuya ait kadın cesedi, hala yatak odasında yerde dürüyor çünkü uzmanlar Tipunova'ya cesede dokunmamasını, inceleme için geleceklerini söylemiş.

Başka bir görgü tanığı ise kapıyı açar açmaz insanların gökyüzünden yere düştüklerini gördüğünü söylüyor.

Gökten düşen sadece ceset parçaları değildi, metal parçaları ve yolculara ait eşyalar 15 kilometrelik bir alanda içler acısı bir manzara oluşturuyor.

Malezya Havayolları'na ait 285 yolcu ve 15 mürettebatı bulunan MH 17 sefer sayılı uçak, Ukrayna'nın doğusunda düşürülmüştü... Olayla ilgili karşılıklı suçlamalar sürerken, Rusya yanlılarını suçlayan Ukrayna hükümeti, yazılı bir açıklama yaparak delil karartmak için olay yerinden 38 cesedin "çalındığını" öne sürdü.

Bu haber toplam 1886 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri