Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mansur Yavaş'ın adamları komaya soktu

22.03.2014 16:05
CHP'nin Ankara Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde düzenlediği toplantı sırasında olaylar çıktı.

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın Ankara'da katıldığı programda, bir kişinin 'Davanı sattın' demesi üzerine olaylar çıktı. Yavaş'ın adamları tarafından dayak yiyen A.Y'nin yoğun bakımda tedavisi sürüyor.

Mansur Yavaş'ı protesto etmek isteyen vatandaşın üzerine CHP'liler hücum etti. Salondaki vatandaşlar araya girerek olası arbedenin daha daha büyümesine engel oldu.

"DAVANI SATTIN"

Yavaş'ın Ankara ile ilgili projelerini açıkladığı sırada toplantıya katılan bir kişi Yavaş'a 'Beypazarı'nı ağzına alma davanı sattın' demesi üzerine bir anda salonun tansiyonu yükseldi. CHP Ankara il teşkilatı ve Yavaş'ın adamları tarafından A.Y'yi tekme tokat saldırıya uğradı.

Bir anda onlarca kişinin arasında kalan A.Y aldığı darbeler sonucu bilincini kaybetti.

Yerde olmasına ve bilincinin kapalı olmasına rağmen öfkeli kalabalığın darbelerinden kurtulamayan A.Y çevreden yetişen vatandaşların yoğun çabaları sonucu yoldan geçen bir araca bindirilerek hastaneye kaldırıldı.

Hayati tehlikesi devam eden A.Y'nin şu an yoğun bakımda tedavisi sürüyor.

dayak.20140322155415.jpg

 

dayak1.20140322155426.jpg

Kaynak:
Bu haber toplam 2328 defa okunmuştur
CHP HEP ÖZGÜRLÜKLERDEN YANA OLMUŞTUR
Hakkı haksöyler
Bu haberde de olduğu gibi dövme haklarını(özgürlüklerini" kullanmışlardır.
22 Mart 2014 Cumartesi 17:30
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri