Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Marmara FM Kime Satıldı?

03.01.2011 01:30
Marmara FM Hangi grup satın aldı? Dinleyicilerin tepkisi nasıl oldu?

 

 

haberkultur.net sitesiinin haberine göre; İslami camianın ilk radyolarından Marmara FM aylardır süren pazarlıklar sonucunda  satıldı. Uzun yılar yaptığı kaliteli yayınlarla önemli bir kitleye seslenen radyoda birçok önemli isim program yapıp dinleyiciye seslendi.

İslami kuruluşların çoğunda olduğu gibi hizmet edeceğiz çağrısıyla dindar insanlardan toplanan paralarla kurulan radyo uzun yıllar dört kişilik yönetim kuruluyla idare ediliyordu. Son olarak sanatçı Eşref Ziya Terzi'nin patronu olduğu saf ve samimi islamcıların güzide radyosu artık yok.

İbrahim Paşalı, Saadettin Acar gibi isimlerin yayın yönetmenliği yaptığı radyoda son olarak tartışma programlarının ünlü yıldızı Esra Elönü yayın yönetmeni olarak görev yapıyordu.

Programcıların bu karardanmemnun olmadıkları söylenirken Marmara FM'e yıllardır kulak veren destek olan dinleyiciler ise bu satış karşısında şaşkın olduklarını ifade ettiler. 'Bizi soracak olursanız iyi değiliz' sözüyle kırgınlıklarını bildiren bazı dinleyicilerin de hayli üzgün olduğu belirtildi.

Kulislerde dolşan bilgilere göre Marmara FM artık Gülen cemaatine yakın isimler tarfından yayın haytına devam edecek... 

 

Bu haber toplam 10130 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri