Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İkinci Mavi Marmara için net konuştu

01.06.2011 09:45
İsrail başbakanı Binyamin Netanyahu'dan yola çıkmaya hazırlanan Mavi Marmara filosu için açık açık tehdit etti.

Gazze’ye Haziran ayı sonunda yeni bir filo göndermeye hazırlanan İnsanı Yardım Vakfı’nın (İHH) İsrail’in “yeniden saldırmaya cesaret edemeyeceğini ve büyük bir hatayı tekrarlamayacağını” söylemesi üzerine İsrail Başkbakanı Binyamin Netanyahu, donanmanın emirlerine uymayarak Gazze kıyısına yaklaşanlara karşı güç kullanacaklarını söyledi

 İsrail’in öncelikle filoyu engellemek için diplomatik yolları tercih edeceğini söyleyen Netahyahu,”Ancak gerekirse güç kullanırız” dedi. İsrail gazetesi Haaretz de, 15 geminin yer alması beklenen ikinci filo büyük olduğu için İsrail donanmasının yeni muharip askerler seferber ettiğini yazdı.

Bu haber toplam 2210 defa okunmuştur
asker de bayrak göstersin.
hursit dilaver
ilk mavi marmarada,israil genel kurmayı, bizim genel kurmay başkanımıza bilgi vermişti..ama sonra da gemiyi basıp, şehitleri sıraladı..BİLEMEM, BİZİM GENEL KURMAY, EL SÜRME DEMEDİ Mİ..yoksa BANA NE. NE YAPArSAN YAP, BENİM DIŞIMDA mı dedi. bu konu araştırlmadı. ERTUĞRUL ÖZKÖK TAYFASI DOLMABAHÇE TOPLANTISINI YILLARCA YAZDI.AMA BUNU sormadı. şimdide netanyahu , gelmesinler diyor. ACABA BİZİM ASKERDEN OKEY Mİ ALDILAR DA BU KADAR CESURLAR. ACABA O MAVİ MARMARA 2 ASKERİ SAVAŞ GEMİSİ İLE GİTSE NE OLUR.. kötü mü olur.israile bayrak göstermiş olmazmıyız..herkez bilir ki, bizimaskere elini kaldıramaz o yahudiler..
01 Haziran 2011 Çarşamba 13:19
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri