Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MEC Vakfı’ndan 8. Uluslararası Kurban Organizasyonu

09.09.2013 22:27
Avustralya Mahmud Es'ad Coşan (MEC) Vakfı, düzenlediği 8. uluslararası kurban organizasyonuyla kurban ibadetini kolaylaştırma ve lâyıkıyla yerine getirme hizmetine devam ediyor.

Mahmud Es’ad Coşan Vakfı’ndan yapılan yazılı açıklamada;

Bu yılki organizasyonumuzda küçükbaş kurban bedeli 230 Avustralya Doları (Yaklaşık 425 TL olup döviz kuruna göre değişebilmektedir), büyükbaş hisse bedeli ise 215 Avustralya Doları (Yaklaşık 400 TL) olarak belirlenmiştir.

Kurban bağış ve vekâlet işlemleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sadece internet üzerinden gerçekleştiriliyor. www.mecvakfi.org sitesini ziyaret edenler, kurban organizasyonuyla ilgili detaylı bilgiler edinebiliyor ve kredi kartıyla kısa sürede kurban bağışında bulunabiliyorlar. İşlem sonucu alınan referans numarası, kayıt, vekâlet ve ödeme işleminin tamamlandığını göstermektedir.

Avustralya merkezli faaliyetlerini sürdüren Mahmud Es’ad Coşan Vakfı, son 7 yıldır düzenlediği kurban organizasyonuyla Endonezya’daki yardıma muhtaç, günde 1 doların altında gelirle hayata tutunan gerçek ihtiyaç sahibi yüzbinlerce aileye yardım elini uzattı.

Detaylı bilgi ve kurban bağışı için www.mecvakfi.org sitesini ziyaret edebilirsiniz" denildi. 

Bu haber toplam 4424 defa okunmuştur
MEC VAKFI KURBAN ORGANİZASYONU
BİRDOST
üzel kardeşler bu haberi baş köşeye koysak ne hoş olurdu. En altlara düşmüş ara ki bulasın. Kemal Bozkurt kardeşim bu aralar rahmetli hocamızı sık sık anan yazılarını okuyoruz. Bence bu haber sabit bir şekilde bayrama kadar sayfa açılınca görülecek bir köşeyi hakediyor. BİR DOST
09 Ekim 2013 Çarşamba 11:55
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri