Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Medya mahallesinde gergin dakikalar

16.10.2012 12:46
CNN Türk programında yayınlanan ve Ayşenur Arslan ile Akif Beki'nin beraber sunduğu Medya Mahallesi programında belki de ilk ciddi kavga yaşandı.

Akif Beki ve Ayşenur Arslan'ın CNN Türk ekranlarında yeni yayın döneminde beraber sunduğu Medya Mahallesi programı bugün çok gerilimli bir kavgaya sahne oldu.

Afyon'da yaşamını kaybeden askerlerin kaza ve ihmal'den değil doğal afetten öldüklerinin açıklanması üzerine Arslan ve Beki'nin yaptığı yorumlar çok çarpıcı bir kavganın da fitilini ateşledi.


"BEN VENÜS'TEN DÜN DÖNDÜM AMA SEN..."

Ayşenur Arslan'ın "Kadınlar Venüs'ten Erkekler Mars'tan" kitabına gönderme yaparak partnerine "ben Venüs'ten dün döndüm, ama sen Mars'tan hala dönememişsin" demesi üzerine ikili arasında çok sert bir gerilim yaşandı.

Akif Beki "Bir şey söyleyeceğim. Nezaket sınırlarını aşarsan, nezaket sınırlarını aşan cevaplar alırsın. Ben kendimi tutuyorum, sabrediyorum. Birbirimizi zorlamayalım" derken bu sözlere Ayşenur Arslan önce sert tepki gösterdi, ardından ikili arasında şöyle bir gerilim yaşandı:

Ayşenur Arslan: Bu başlıbaşına nezaketsiz bir tavır. Ben sana kendimi de katarak espiriyle bir şey söylüyorum. Dün bana gülmene hiç sesimi çıkarmadım.

Akif Beki: Gülmek yasak mı?


"GÜLMEK ALAY ETMEKTİR AKİF BEKİ"

Ayşenur Arslan: Gülmek alay etmektir. Alay etmek nezaketsizliktir. Bu konuyu kapatalım.

Akif Beki: İzin verir misin? Kapatamayız bunu söyleyeceklerim var. Dünde mi kaldın, dünü mü konuşacağız. Ekrana yansıtalım, spor progamları gibi oynat geri al... Gülmemize, gerilmemize, duygularımıza tahdit koyabilir miyiz?

Ayşenur Arslan: Peki sen şimdi ne yaptın?

Akif Beki: Ben tahdit koymuyorum.

Ayşenur Arslan: Kendimi de katarak latife yapıyordum.


"NEZAKETSİZLİK KONUSUNDA ÖĞRENECEKLERİM VAR"

Akif Beki: Latifene katıldım. Birincisinde güldüm, ikincisinde katıldım sürdürdüm. Ama bu üçüncüsü. Üçüncü oldu... Geçelim de mevzuuyu konuşalım.

Ayşenur Arslan: Doğru tamam nezaketsizlik meselesinde hakkaten öğreneceğim şeyler var. Öyle anlaşılıyor.

Bu sert tartışmanın ardından bir süre gerginlik devam etti ancak iki isim programı profesyonelce sürdürmeye devam ettiler.(Gazeteciler.com) 

Bu haber toplam 3084 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri