Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mehmet Ali Aydınlar'ın ağladığı anlar

18.09.2013 16:26
TFF Eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, düzenlediği basın toplantısına kendisine oğlu ile ilgili sorulan bir soru sonrasında gözyaşlarına hakim olamadı...

Türkiye Futbol Federasyonu Eski Başkanı Aydınlar'ın, düzenlediği basın toplantısında çok ilginç anlar yaşandı...

Bir basın mensubunun "Aziz Yıldırım'ın sizin için söylediği 'Yaşadığı acıyı unutması için voleybol şubesini verdik' sözleri hakkında neler düşünüyorsunuz" sorusu sonrasında şunları söyledi ve gözyaşlarına hakim olamadı: "Herkesin manevi değerleri vardır. Ben 2007 yılında voleybol şubesine sponsor oldum ve başına geçtim. Benim oğlum ise 2008 yılında...."

 

 

Mehmet Ali Aydınlar, cümlesini tamamlayamadan gözyaşları içinde kaldı. Aydınlar'ın ağlamasından sonra soruyu soran gazeteciye salonda büyük tepki oluştu...

Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı, Acıbadem Hastanesi’nin sahibi ve Fenerbahçe Kulübü’nün eski yönetim kurulu üyesi Mehmet Ali Aydınlar’ın KKTC’de askerlik yapan oğlu Mehmet Kerem Aydınlar (25) 27 Nisan 2008 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden geçen yıl mezun olan Mehmet Kerem Aydınlar’ın terhisine 20 gün kala, akrabaları geldiği için çarşı iznine çıkan Kerem Aydınlar, kiraladıkları araçla kaza geçirmişti.

rotahaber
Bu haber toplam 1726 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri