Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Resmen Sahtekarlık Yapıyor!

05.06.2011 00:16
Sahte itiraf! Patronuna imkan sağlama derdinde!..

Medyada herkes Mehmet Ali Birand'ın itiraflarını konuşuyor. Birand müthiş bir "demokrat raconla" medyanın nasıl darbeci bir gene sahip olduğunu anlatıyor.

Kimileri Birand'ı alkışlıyor, kimileri de karalıyor.

Ama biri var ki, o da "Jöleli", Birand'ın amacının aslında başka olduğunu iddia etti.

Yiğit Bulut bugün Gazete Habertürk'teki köşesinde Birand'ı "fırsatçılıkla" suçladı.

Bulut şöyle yazdı:

"Sevgili dostlar, son günlerde taraf değiştirme ve/veya patronuna imkan sağlama derdinde olan Mehmet Ali Birand gibi "fırsatçıların" konuya nasıl ana kucağı bulmuş kimsesizler gibi girdiğini görünce, bu yazıları yazmam gerçekleri hatırlatmam ve özellikle 'gerçek saptırılmasın' bazı notlar düşmem gerektiğini düşündüm."

Yiğit Bulut Vatan Gazetesi'nde yazdığı dönemde bir yazısını uzun uzun alıntıladıktan sonra da yine Birand'a "çakan"şu ifadelere yer verdi:

"Türkiye kucak arayanların ortalığı bulandırmasından sahte itiraflarından uzak durarak bu gerçeği tartışmalı ve detayları mutlaka aydınlatmalı"

medyagundem

 

Bu haber toplam 3820 defa okunmuştur
Gercekten bu yazıyı senmi yazdın
Türkiye Türklerindir
Ya sayın biryantin gercekten bu yazıyı senmi yazdın yazarkende iyiçe düşünerekmi yazdın. ya sayın biryantın yazdığın bu yazı seni tanıtıyo be ben bu yazını okuyunca nah bu biryantin dedim sankim kendisi sözüm ona memet aliyi eleştitiriyo senle o basın ikizi gibisiniz be ya şu yazıya bakın Allahınızı severseniz iki seneden nereden nereye geldin.yazın şöle başlıyo Sevgili dostlar son günlerde TARAF değiştirme ve Türkiyede KUCAK arayanlar ve kucağa oturanlar. sankim sen ben bundan aynı senin iki sene evvelki tv lere cıkıp konuşmalarından sonra şimdi tv lere cıkıp konuşmalarını ve yazılarını karşılaştırdığımda senin yazın ve aynı senin ikizin gibi be sayın biryantin bey.
05 Haziran 2011 Pazar 12:55
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri