Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mehmet Ali Şahin: Türkçe Olimpiyatları bir tiyatroydu, biz de saf saf izledik

05.08.2016 20:42
Sinop'taki nöbete katılan eski bakanlardan Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 'Türkçe Olimpiyatları tamamen bir oyundu, dershaneler bir tiyatroydu. Biz de yıllardır saf saf inandık, izledik, bu tiyatroyu alkışladık' dedi.
15 Temmuz'da darbe girişiminin 21'inci gününde Sinoplular yine meydana doldurdu.
 
Sinop Valiliği önündeki kalabalığa hitap eden Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, darbe girişimi başarılı olsaydı, TBMM'nin, siyasi partilerin kapatılmış olacağını ve Türkiye'nin 30 yıl geriye gideceğini söyledi. Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
''TÜRKİYE'DE ARTIK BU TİYATROYU OYNATAMAYACAKLAR''
 
"Ve maalesef Türkiye bir iç savaşla karşı karşıya kalacaktı ki istedikleri şey de buydu. Türkiye'yi bir Suriye bir Irak haline getireceklerdi. Türkçe Olimpiyatları tamamen bir oyundu, dershaneler bir tiyatroydu. Yurt içindeki, yurtdışındaki oyunlar birer tiyatroydu ama aziz milletimiz, bu tiyatronun perdesini indirdi. Işıklarını söndürdü ve bu tiyatro şimdi kapandı. Ve artık Türkiye'de bu tiyatroyu oynatamayacaklar. Biz de yıllardır saf saf inandık, izledik, bu tiyatroyu alkışladık. Bu nedenle bizim tarihimizde bize çok ihanet edenler oldu ama böylesine şerefsizce bir ihanetle ilk defa karşılaşıyoruz."
Bu haber toplam 1260 defa okunmuştur
tiyatro
muhammet
good morning.mehmet ali sahin jeton kac koseydi!!!yahutta sendemi gulen,cisin???o tiyatroda sen ve sizler esleriniz en en en ondeydi her zaman.ne oldu.tv,de izledim.nasil hararetli anlatiyor oradaki musluman,da demiyor kardesim siz akp,liler o tiyotrada hungur hungur agliyordunuz diye okuz oldu ortaklik bozuldu.simdi dusman!!??mi acaba buda bir tiyatromu!!!???sizce????
06 Ağustos 2016 Cumartesi 19:46
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri