Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mehmet Altan Star Gazetesi'nden ayrıldı

18.01.2012 12:37
Gazetede başyazar olarak yazı kaleme alan Mehmet Altan Star'dan ayrıldı

Mehmet altan Star Gazetesi ile yollarını ayırdı. Bugün Mehmet Altan'ın yazı günüydü. Ancak bugünkü yazsının basılmamasının ardından gazete ile yolları ayrıldı. ANF'ye verdiği röportajda "Askeri vesayet kalktı yerine sivil vesayet geliyor" yönündeki eleştirileri nedeniyle Altan'ın yazılarının azaltıldığı iddia ediliyor.

CnnTürk ekranlarında yayınlanan Mecya Mahallesi'nde ayrılığı ilk kez duyuran Ayşenur Arslan, ayrılıkla ilgili Altan'la olan görüşmelerini anlattı:

İPLERİ KOPARAN OLAY

'Durup duruken bu ayrılık olmuyor. Başyazarken yazıları 7'den 5'e indiriliyor. Gazeteden ayrılırken de yönetim Altan'dan köşesinde yayınlanmak üzere, 'Ben Star'da çok mutluydum, herhangi bir baskı yapılmadı' notunun konulmasını isteyince Altan rest çekmiş. Tartışma sonrası Altan'ın yazısının basılmaması yönünde bir karar verilince ipler tamamen kopmuş.' 

Bu haber toplam 2694 defa okunmuştur
AB vesayetçisiydi
salimane
milletimizin akparti ile elde ettiği zaferi askeri vesayetden kurtulma adına AB vesayetine çağıran ve hükümeti buna zorlamaya çalışan liberalist bir kişiydi.AB norm ve kriterlerinin insanlığın ulaşmış olduğu evrensel ilkeler olduğunu savunuyordu.biz askeri vesayete de,AB vesayetine de,abd vesayetine de karşıyız.biz tarihi ve dini değerlerimize bağlı milletimizin vesayetini istiyoruz.
18 Ocak 2012 Çarşamba 13:10
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri