Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Haberal Hastanede Yılbaşı Partisi Vermiş

02.02.2012 16:52
Haberal, geçtiğimiz ay bel ağrısı şikayetiyle Silivri Devlet Hastanesine kaldırılmış ve yılbaşını hastanede geçirmişti. Haberal'ın hastanede yılbaşı partisi verdiği iddia ediliyor.

Silivri Cumhuriyet Savcılığı, Ergenekon davasının tutuklu sanığı Mehmet Haberal’ın bel ağrısı şikayetiyle kaldırıldığı Silivri Devlet Hastanesi’nde Haberal’ın yakınlarının yılbaşı kutlaması yaptığı iddiası üzerine soruşturma başlattı.

Mehmet Haberal, geçtiğimiz ay bel ağrısı şikayetiyle Silivri Devlet Hastanesi Selimpaşa Ek binasına yatırıldı. Yılbaşını hastane geçiren Haberal'ın yakınları ile birlikte kutlama yaptığı iddia edildi. Bunun üzerine Silivri Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı. Hastaneden o geceki kamera kayıtlarını istedi. Yılbaşı gecesinde Haberal ile aynı yerde yatan diğer bir tutuklu sanık Levent Ersöz'ün yakınlarının da kutlamaya katıldığı öne sürüldü. Görevli asker ve ceza infaz kurumu memurlarının da kutlamaya dahil olduğu iddia edildi.

Bu arada, bir ayı aşkın süredir hastanede yatan Mehmet Haberal’ın geçtiğimiz Pazartesi günü cezaevine geri gönderildiği öğrenildi. 

Bu haber toplam 2764 defa okunmuştur
Yalan Rüzgari Dizisini Seyretmeye Devam
Seydi Ahmet TURAN
Bir Atasözü var körler sağırlar birbirlerini ağırlar olay bundan ibaret.Hastaneden çıkarsa ölür diyorlar adam hastanede her türlü konfora sahip hayatını yaşıyor.Günün gün ediyor.İftiraya uğrayan bir şahıs bile karanlık hücrede yatıyor.Haklının değil güçlünün hukuku var.Bizler Güçlünün değil haklının hukukunu istiyoruz.
03 Şubat 2012 Cuma 08:48
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri