Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Melih Gökçek'i çıldırtan fotoğraf!

14.01.2013 14:48
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bu kareye çok kızdı!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek , 'aralarında CHP Gölbaşı İlçe Başkanı, CHP yöneticileri ve bazı MHP 'lilerin de bulunduğu küçük bir grubun, TOKİ Konutlarında yaptığı metrobüs karşıtı protestoda, atın üzerine Türk bayrağı sarılmasını eleştirdi.
 
Sorumlulardan hesap sorulmasını isteyen Başkan Gökçek, "Merakla tepkiyi bekliyoruz..." dedi.
 
Gündeme ilişkin pek çok konuda görüşlerini ve yorumlarını Twitter'dan paylaşan Başkan Gökçek, TOKİ konutlarında aralarında CHP ve MHP'lilerin de bulunduğu küçük bir grup taraf tarafından gerçekleştirilen protestoya ilişkin tepkisini attığı tweetlerle sürdürüyor. Metrobüs uygulamasını protesto etmek için toplanan CHP ve MHP'lilerin de bulunduğu grubun TOKİ konutlarında yaptığı eylemde atın üzerine ölçüleri de uygun olmayan Türk Bayrağı sarmasını sert bir dille eleştiren Başkan Gökçek, "CHP Gölbaşı İlçe Başkanı ve CHP yöneticileri ile bazı MHP'liler, beygirin üstüne Türk bayrağı asarak inanılmaz bir rezalete imza attılar" dedi. Protestoya ilişkin bir de fotoğraf paylaşan Başkan Gökçek, şu açıklamaları yaptı: "Bu rezaleti yapanlar da görüntüler de meydanda. Ümidimiz, bayrağımıza bu saygısızlığı yapanlardan savcılarımızca hesap sorulmasıdır. MHP meclis grubunda çalışan İsmail Kanlı ve MHP Mahalle Temsilcisi Nuri Kılınç da bunların arasında… Bu rezaletin hesabını sormayacak CHP ve MHP üst yönetimleri, sorumluluğa iştirak etmiş olurlar. Merakla tepkiyi bekliyoruz..."
 
Bu haber toplam 5672 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

essek
adam oglu
turk bayragini t-shirt olarak giyenler,essekten daha mi iyi...her turku aksesuar cakmak futbol topu,akliniza gelecek her turlu esya uzerinde var...ama essek ustunde oldumu millet kiziyor...essek herkesten daha masumdur...belediye baskani secilmezse baskanlik ölür essklik baki kalir.
14 Ocak 2013 Pazartesi 23:10
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri