Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Melih Gökçek Ankara'daki oy oranını açıkladı!

23.10.2013 13:29
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yaptırdığı son anketi canlı yayında açıkladı. Gökçek, AK Parti'nin Ankara'da alacağı oy oranını %55.2 olarak açıkladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ODTÜ Rektörü hakkında "Marjinaller ODTÜ rektörünü taşladı. Canından korkuyor. Bu yüzden yola karşı..." iddiasında bulundu. Gökçek ayrıca ODTÜ yönetimi hakkında rant iddiasında bulunup belgeleri ilk kez gösterdi. Melih Gökçek açıklamalarının sonunda Ankara'da kendi yaptırdığı anketi de açıkladı: AK Parti'nin Ankara'da alacağı oy %55.2...

Samanyolu Haber TV'de yayınlanan Günlük programında Abdullah Abdulkadiroğlu'nun sorularını cevaplayan Melih GökçekODTÜ yönetimini suçladı ve ilk kez bazı konularda açıklama yapıp belge gösterdi.

Ak Partide bu 3 başkanın yeri garanti
 

AK Parti'de aday olamayacak 73 isim


ORC anketinde
AK Parti seçmenine cemaat sorusu

"ODTÜ REKTÖRÜ CANINDAN KORKUYOR"

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Prof. Dr. Ahmet Acar'ın yol yapımına karşı çıkmasıyla ilgili "İlk defa burada söylüyorum. Rektör resmen korkuyor." diyen Gökçek, marjinal grup ve militanların rektörü taşladığını, odasının camını çerçevesini aşağı indirdiklerini söyledi.

Gökçek, "Şu anda ODTÜ rektörü hem makamından hem de canından korkuyor kendisine bir şey yaparlar diye." iddiasında bulundu.

"RANT" İDDİASINDA BULUNUP BELGELERİ İLK KEZ GÖSTERDİ

Melih Gökçek ODTÜ'nün rant için kendi ağaçlarını katlettiğini açıklayıp belgelerini ilk kez Samanyolu Haber canlı yayınında 3 örnekle gösterip, 2003 yılından 2013 yılına kadar üniversite içindeki ağaçların rant için söküldüğünü, nereye gittiğinin ise meçhul olduğunu belirtti.

Başkan Gökçek, ODTÜ içindeki ağaçların 10 yılda plansız ve kaçak olarak katledildiğini yerlerine de kaçak yapılar dikildiğini ifade ederek, üç bölgenin önceki ve sonraki hallerinin fotoğraflarını gösterdi.

Üniversite rektörü ve öğretim üyelerine seslenen Gökçek, yol planını bozdurmaları durumunda, "ODTÜ'deki kaçak yapılarının hepsi için direk rapor tutarım. O raporun mahkemede de cezası 2-3 senedir. Haberleri olsun." diye konuştu.

-KENDİ YAPTIRDIĞI ANKET SONUCUNU AÇIKLADI-

Başkan Gökçek, Ankara'da kendi yaptırdığı anket sonucunu da açıkladı.

Gökçek yaptırdığı ankete göre AK Partili Belediye Başkanı adayının, 2014 yerel seçimlerinde alacağı oyun 55.2 olduğunu belirtti.

-CAMİ YIKIMINA YÖNELİK İDDİALARA CEVAP VERDİ-

Melih Gökçek, "Başbakan Erdoğan'ın önünde cami bile olsa eğer yol oradan geçecekse biz o camiyi yıkarız, gideriz o camiyi bir başka yere yaparız." açıklamasında sonra Gürsel Tekin'in AK Parti'nin yıktığı camileri açıklayacağına yönelik söylemine de cevap vererek şunları söyledi:

"Açıklasın. Çok cami yıktık. Biz yol olduğu zaman eski camileri yıkarız yerine de yenilerini yaparız. Şu anda da Ankara'ya dev bir cami yapıyoruz. Animasyonunu izleyince bile mest oluyorum."

 

ROTAHABER

Bu haber toplam 3358 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri