Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Melih Gökçek'ten bomba CHP iddiası

13.09.2013 09:35
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bazı baronların Kılıçdaroğlu'nu köşeye sıkıştırdığını ve elini kolunu bağladığını iddia etti.

Samanyolu Haber TV'de Günlük programına katılan Melih Gökçek CHP ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Abdullah Abdulkadiroğlu'nun sorularını cevaplayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek , CHP ve Mustafa Sarıgül hakkında ses getirecek bir iddiada bulundu.

Gökçek, Kemal Kılıçdaroğlu 'nun Sarıgül'ü kesinlikle CHP'de görmek istemediğini fakat bazı baronların Kılıçdaroğlu'nu köşeye sıkıştırdığını ve elini kolunu bağladığı söyledi. 'HİÇBİR ŞEY YAPAMAZ'

Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye geçeceğini ve partiden içeriye adımını attığı anda genel başkan seçileceğini savunan Gökçek: 'Baronlar talimatı verdi. Mustafa Sarıgül, CHP'nin kapısından içeriye adımını attığı anda genel başkan seçilecek. Kılıçdaroğlu'nun elini kolunu bağladılar. Öyle bir yerden kıstırdılar ki. Hiçbir şey yapamaz ve yapamıyor. Bunun ne olduğunu ben söylemeyeceğim. Yakında herkes duyar'  dedi.

"BAYKALA YAPTIKLARI GİBİ YAPARLAR"

Sarıgül'ün CHP'ye gelmesiyle çok fazla bir şeyin değişmeyeceğini belirten Gökçek: ' Biraz Rüzgar estirirler. Hepsi o kadar. Başka da bir şey olmaz. Bunu Bülent Ecevit döneminde de yaptılar. Önce şişirdiler ve sonrasını herkes biliyor. Baktılar gitmiyor Baykal'a yaptıkları gibi yapıp indirirler'  diyerek sözlerini tamamladı.

 
Bu haber toplam 2604 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri