Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Melih Gökçek: Kemal Kılıçdaroğlu yalancının teki

19.05.2013 17:45
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için çok sert cümleler kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olarak devam eden Melih Gökçek, Türkiye Gazetesi'ne konuştu. Gökçek, CHP ile ilgili ilginç değerlendirmelerde bulundu.

'CHP'LİLER BENİ ÇOK SEVERLER'

CHP ilgili doğru ve sağlam kaynaklı bilgiler paylaşıyorsunuz. İlişkileriniz nasıl desem?

CHP'liler beni çok severler, ben de onları çok severim. Karşılıklı muhabbetimizvardır. CHP'nin içinde sayılırım. Çünkü orada çok sayıda dostum vardır. Onlarda yaptığım sohbetlerde aldığım bilgiler bana yetiyor, artıyor bile...

 

'CHP'NİN EN KABİLİYETSİZ LİDERİ'

Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili eleştirileriniz var.

Rabbim Kemal Kılıçdaroğlu'nu, CHP'nin başından eksik etmesin. O orada kaldığısürece CHP'den ne köy olur ne de kasaba. Kılıçdaroğlu, CHP tarihinin enkabiliyetsiz lideridir ve hatta bu tartışılamaz bile. Kendisi gaf ve pot kralıdır. O sadece insanlara iftira atmayı ve yalan söylemeyi bilir. Arzu eden benim şahsıma ait internet sitesinden izleyebilir. Kılıçdaroğlu, zamanında sayaçlar üzerinden iftira attı bana, "Hadi bakalım cevap ver" dedi. Uğur Dündar'ın programında karşı karşıya geldik, ben konuyu açtım, o başka konudan bahsetti. Sorduğum konuya 38 kere gelicem dedi, gelmedi. Ben yüzüne iftiracı olduğunu açıkça söyledim.

'İLK KONGREDE SARIGÜL GENEL BAŞKAN'

Mustafa Sarıgül ile ilgili öngörüleriniz nedir?

Sarıgül CHP'den adımı atar atmaz ister belediye başkan adayı yapsınlar ya dayapmasınlar, ne olursa olsun ilk kongrede Sarıgül Genel Başkandır.

Bu haber toplam 2370 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri