Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Melih Gökçek Redhack’i yerden yere vurdu

28.02.2013 00:15
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter’da bazı belgeler yayınlayan Redhack’i yerden yere vurdu.

 

“Kızıl Hackerlar” olarak bilinen bilgisayar korsanları grubu Redhack’in Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında yolsuzluk iddialarında bulunmasının ardından telefon numarasını da yayınlaması ortalığı karıştırdı. Melih Gökçek Redhack’e yayınladığı bazı belgelerle yanıt verdi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, sosyalist hacker grubu Redhack'e 'Çakmalar' diye seslenerek iPad not defterine yazdıklarını Twitter’dan yayınladı.

"GERİZEKALI REDHACK"

Melih Gökçek, Redhack 'e yanıt verirken şu ifadeleri kullandı:

"Bu çakma Redhack'lı geri zekalılar ile kuyruğuna takılanlara işte cevabım. Geri zekalı Redhack'liler yetmemiş bu sefer Faik Yavuz'u bahane edip bana yüklenmişte yüklenmişler... Şimdi bu geri zekalı çakma Redhack'li artistler ile bunların propagandasını yapmak için peşlerine takılan zavallılara bir çift sözüm var... Faik Yavuz'lar ilgili olarak bana ithaf ettiğiniz suçlamaları ispat etmezseniz şerefsizliği, alçaklığı, yalancılığı kabul edecek misiniz... Ya hatanızı kabul edip hemen özür dileyin...Ya da vereceğim cevabı okuyup yerin dibine girin...Tabi onurunuz varsa..."

İşte Gökçek'in paylaştığı o mesaj;

1jsls.jpg

 

2ghghj.jpg

Bu haber toplam 5914 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri