Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gökçek'e kurulacak kumpas!

15.03.2009 14:56
Ankara büyükşehir adayı Melih Gökçek seçimden bir gün önce kendisiyle ilgili iddialar ortaya atılacağını söyledi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ''Kendisine karşı olan bazı grupların seçimlerden bir gün önce ortaya 'Gökçek seçimden çekildi', 'Gökçek vuruldu' şeklinde iddialar ortaya atılacağı istihbaratını aldıklarını'' iddia etti.

Gökçek, AK Parti Ankara İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada, ''bazı grupların seçim sürecinde vatandaşın zihnini bulandırmak için ortaya asılsız iddia, dedikodu ve iftira atacağını'' ileri sürdü.

SAKIN BUNLARA İNANMAYIN

Seçim yasağı dolayısıyla buna cevap vermelerinin mümkün olmayacağını ifade eden Gökçek, ''Ankaralıları şimdiden uyarıyorum, bu tür asılsız ve çirkin siyaset yapanlara kesinlikle inanmayın'' görüşünü dile getirdi.

''CHP ve MHP'ye gönül vermiş bazı belediye çalışanlarının vatandaşlara kötü davrandığını, zabıtanın esnafa yersiz ceza kestiğini ve bunun maliyetinin de kendisine yüklenmeye çalışıldığını'' öne süren Gökçek, vatandaşlardan, bu tür durum yaratan belediye görevlilerini kendisine bildirmelerini istedi.

POLİS SÜSÜ VERİP AFİŞLERİ İNDİRİYORLAR

Gökçek, ''balkon ve bina cephelerine asılmak üzere vatandaşlara dağıtılan poster, afiş ve bayrakların, kendisine polis süsü vermiş bazı kişiler tarafından indirilmeye çalışıldığını'' da ileri sürdü.

Melih Gökçek, ''Kendisine karşı olan bazı grupların seçimlerden bir gün önce ortaya 'Gökçek seçimden çekildi', 'Gökçek vuruldu' şeklinde iddialar ortaya atılacağı istihbaratını aldıklarını'' öne sürdü.

Bu haber toplam 776 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri