Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Melih Gökçek'ten bomba iddia!

02.06.2012 03:47
Samanyolu Haber TV'de yayınlanan Günlük programına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.

Samanyolu Yayın Grubu Ankara Temsilcisi Abdullah Abdulkadiroğlu'nun sorularını cevaplayan Gökçek, son günlerin tartışmalı konusu olan kürtaj konusunda sert konuştu.

Kürtaj bir cinayettir

Melih Gökçek , Kürtajın bir cinayet olduğunu kimsenin ' beden benim istediğimi yaparım' demeye hakkı olmadığını söyledi.

Gökçek: ' Sağlık bakanlığı geçen günlerde bir açıklama yaptı, yılda 100 kürtaj yapıldığını söyledi. Bu ne demek? Yılda 100 bin cinayet işleniyor. Diyorlar ki beden benim, istediğimi yaparım. Ee can kimin, Allah'ın değil mi? Allah'ın verdiği canı sen nasıl alabilirsin?

Ben insan aklını savunan biriyim. Kimse Allah'ın verdiği canı alamaz. Bebeği doğduktan sonra öldürürsen katil oluyorsun, doğmadan öldürürsen katil olmuyorsun. Böyle saçmalık olmaz' dedi.

Kılıçdaroğlu bunu sürekli yapıyor

Kılıçdaroğlu'nun 'Mersin Güneydoğu'nun incisi' sözleri konusunda düşünceleri sorulan Gökçek: 'Kılıçdaroğlu için bu gayet normal. Bu yaptığı bir değil on değil. Bunu sürekli yapıyor. Gençlere buradan bir tavsiyem var. Eğer bu gaflardan bir film yaparlarsa kesin çok tututar' dedi.

Sarıgül CHP 'nin başına gelecek

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül 'ün tekrar CHP'ye döneceği konusundaki iddialarıda cevaplayan Gökçek: Kılıçdaroğlu son anketlerde sürekli düşüyor. Bu kadar gaf yapan, ulusalcılar tarafından bile dışlanan birinin daha fazla orada durması mümkün mü? Sarıgül, CHP'ye geldiği anda ilk kongrede genel başkan olur. Bundan adım gibi eminim' dedi.

Samanyoluhaber.com  

Bu haber toplam 2782 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri