Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Metiner: Adamlıktan nasibini almamışlar

26.08.2015 01:25
AK Parti İstanbul milletvekili Mehmet Metiner Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a utanmaz ve alçakça saldırı başlatan CHP İstanbul milletvekili Mahmut Tanal'a ve çapulcu tiyatrocu Orhan Aydın'a sert çıktı.

Metiner şöyle konuştu:

HADLERİNİ BİLSİNLER

CHP 'li Mahmut Tanal'ın kendisine yakışan asılsız ve ahlaksız bir twiti üzerinden Cumhurbaşkanımızın değerli kızı Sümeyye Erdoğan'a dair hayasızca yorum yapan Orhan Aydın adındaki müptezel ve hayasız sanatçı müsveddesini haddini bilmeye çağırıyorum. Sümeyye Erdoğan'ın adını o kirli ve hayasız ağzına alırken bin kez düşünmelisin.

ADAMLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞLAR

Sen de Mahmut Tanal sen de düşünmelisin. Başka işiniz yok mu sizin? Gencecik bir kızımızın adını o hayasız dilinize dolamanız ne kadar düşük olduğunuzu gösteriyor. Bu yaptığınıza düpedüz ahlaksızlık ve edepsizlik denir. Haddinizi bilmezseniz size bildirmesini biliriz.

DÜŞMANLIĞINDA BİR AHLAKI VAR

Yeter artık yeter! Cumhurbaşkanımıza yaptığınız hayasızca saldırılar ve asılsız suçlamalar yetmiyormuş gibi Cumhurbaşkanımızın aile fertlerine yönelmeniz sahiden adamlıktan nasipsiz olduğunuzu gösteriyor. Düşmanlığın da bir ahlakı vardır. Her türlü ahlaki mülahazadan azade bu tavrınız adamlık vadisinde yerinizin olmadığını gösteriyor.

 
Bu haber toplam 1256 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri