Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Metrobüs durağında şok kaza!

11.07.2012 15:01
Beylikdüzü istikametindeki metrobüs hat çalışmalarının yapıldığı yerde saçla kapatılan boşlukta çökme meydana geldi.

Onlarca metrobüs yolcusu, sacın çökmesiyle çukur a düştü. Büyük paniğin yaşandığı olayda ölen ya da yaralananın olmaması sevindirdi.

Olay, dün akşam saatlerinde yaşandı. Avcılar metrobüs son durağı, hat çalışmaları kapsamında kapatılınca yerine aktarma durağı yapıldı. Aktarma yapılan duraktan D-100 Karayolu'na bir üst geçitle bağlantı kuruldu. Çalışmalar henüz sonuçlanmadan yolcular bu üst geçidi kullanmak zorunda kaldı.

Bu arada, üst geçidin hemen yanındaki betonla oluşturulmuş bir çukurun üstü saçla kapatıldı. Metrobüs lerden inen yolcular, söz konusu yeni üst geçitte yoğunlaşınca, üzerindeki ağırlığı kaldıramayan saç çöktü. Onlarca yolcu bir anda 2 metre derinliğindeki çukura düştü. Olay sırasında büyük panik yaşandı. Büyük paniğin yaşandığı olayda ölen ya da yaralananın olmaması sevindirdi. Çukura düşen vatandaşlar, metrobüsten inen yolcuların yardımıyla çıkarıldı.

Öte yandan, olaydan hemen sonra bir vatandaş, yaşananları cep telefonuyla kaydetti. Çukura düşen vatandaşların panik içerisinde kurtarılması beklemesi görüntülere yansıyor. 

 

Bu haber toplam 3244 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri