Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP, MYK üyesi Erol Gül'e akraba saldırısı

14.09.2013 12:27
MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyesi Erol Gül ve amcasının oğlu Mehmet Gül ile eşi, akrabalarının bulunduğu Malatya Hekimhan'da akrabalarının kürekli kazmalı saldırısına uğradı.
MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyesi Erol Gül, amcasının oğlu Mehmet Gül ile eşi, Malatya'da saldırıya uğradı.
 
Edinilen bilgiye göre, İstanbul'da oturan ve partisinin Elazığ'daki mitingi için Malatya'ya gelen MHP MYK üyesi Gül, Hekimhan ilçesine bağlı Karapınar Köyü'ne giderek, akraba ziyaretinde bulundu. Gül ve yanında bulunan amcasının oğlu Mehmet Gül ile eşi, aynı köyden akrabaları olan V.G ile yanında bulunan 5-6 kişinin kürekli ve kazmalı saldırısına uğradı.
 
Ağır darbe almaları sonucunda yaralanan Gül ve yanındaki 2 akrabası, önce Hekimhan Devlet Hastanesi’ne, buradan da Malatya Devlet Hastanesi Beydağı Acil Servisi’ne kaldırıldı. Eskiye dayanan bir husumetten kaynaklanan saldırı sonrasında kaçan şüpheliler ise jandarma ekiplerince yakalandı.
 
Bu arada, partisince düzenlenen mitinge katılmak üzere karayolu ile Elazığ’a giderken Malatya’dan geçen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hastaneye giderek Erol Gül’ü ziyaret ettiği öğrenildi. 

ROTAHABER
Bu haber toplam 3346 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri