Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devlet Bahçeli'nin grup toplantısı konuşması

08.04.2014 13:00
MHP Lideri Devlet Bahçeli, yerel seçimlerden sonra yapılan ilk grup toplantısında konuştu.

Devlet Bahçeli, yaptığı konuşmasında 30 Mart yerel seçimleri değerlendirirken, AK Parti'nin kazandığı başarının yolsuzluğu ve rüşveti örtmeyeceğini ifade etti.

"BU SEÇİMLERİN TEK GALİBİ MHP'DİR"

Bahçeli, konuşmasında, "Ak Parti'nin sandıklarda kazandığı başarısı hiçbir yolsuzluğu ve rüşveti örtmemiştir. MHP'nin başarısıyla dalga geçilmektedir. Bu seçimlerin tek galibi MHP'dir." ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin konuşmalarının satır başları;

"CHP ÇİRKEFLİKLERİNE RAĞMEN YERİNDE SAYDI"

"30 Mart seçimlerinden sonra iktidar partisinde umduğunu bulamayan vatandaşlarım MHP'yi tercih etmişlerdir. AKP'de kopmalar uzanacak ve CHP her türlü çirkefliğe rağmen yerinde saymıştır. MHP iktidarın yegane alternatifi olduğunu 30 Mart seçimlerinde tescil ettirmiştir. Emrimizde devletin imkanlarını yoktu sadece milletimizin vereceği karara güvendik.

KEDİLERE DAVA AÇILMASI GÜNDEMDEDİR

30 Mart akşamı 41 ilde görülen elektrik kesintisi herkesi kuşkulandırmıştır. Bir bakanın yaşanan elektrik kesintilerini kediye yüklemesi milletin zekasına hakarettir. Herhalde kedilere dava açılması gündemdedir. Ve trafolar Başbakan’ın adamları tarafından kuşatılmış durumdadır. Allah’tan barajları yabani hayvanlar içip bitirmemiş, elektrik tellerini kuşlar kemirmemiştir. Sadece paralele kediler suçlanarak vaziyet kurtarılmıştır.

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ

30 Mart ile beraber Başbakan cumhurbaşkanlığına sıcak baktığını şifreli sözlerle ima etmiştir. Başbakan'ın aday olması halinde Sayın Gül'ün buna saygı duyacağı kendisinin Başbakanlık koltuğuna oturtulacağı bazı vekiller tarafından konuşulmaktadır. Yani ağzı olan konuşuyor. Anlaşırlarsa her şey netleşecektir. Demokrasi ile yönetilen ülkede iki kişinin kefine ülke teslim etmek olmayacak bir şeydir."

Bu haber toplam 2682 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri