Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP'de günün 5'inci kaset istifası!

21.05.2011 12:43
MHP'de Osman Çakır'dan sonra bir saat arayla ikinci ve üçüncü istifa da geldi. Üç Genel Başkan Yardımcısı ve Devlet Bahçeli'nin Genel Sekreteri istifa etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici, genel başkan yardımcılığı, parti üyeliği ve Yozgat milletvekili adaylığından istifa ettiğini açıkladı.

Mehmet Ekici'nin olduğu öne sürülen görüntü bugün bir internet sitesi tarafından yayınlanmıştı.

Ekici, yaptığı yazılı açıklamada, ''Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcılığı, Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinden ve Parti üyeliğinden, Yozgat Milletvekili Adaylığından istifa ediyorum. Milletimden özür diliyorum. Savaşım şimdi başladı'' ifadelerini kullandı.

PAÇACI DA İSTİFA ETTİ

MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, partideki görevlerinden, parti üyeliğinden ve Ankara milletvekili adaylığından istifa ettiğini açıkladı.

Paçacı, yaptığı yazılı açıklamada, ''Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreterliği, Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinden ve Parti üyeliğinden, Ankara Milletvekili adaylığından istifa ediyorum'' ifadelerini kullandı.

İKİ İSTİFA DAHA

MHP Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Taytak ve Ümit Şafak da istifa ettiklerini açıkladı.

Kaynak:
Bu haber toplam 1732 defa okunmuştur
fuhus
huseyin gazi sener
Tabip bey.... Fuhuş rezaletini sana anlatmaya dilim varmadı, Namus tarumar olmuş hayadan eser kalmadı. Kadın eti en ucuz meta oldu bizim pazarda Sokaklar yetmiyor, zina icre edilir nice mezarda... Özgürlük oldu artık hayvanlar gibi çiftleşmek, Çok eskiden imiş Allahın emri ile evlenmek. Yerle yeksan olmuş nice kudsi değerler, Bir zamanlar dünyaya örnek imiş bu yerler. Şeytanın ordusunda en güçlü fırka, Çıplak kadınlardan taarruz var ehli imana. Bu fitnenin adı, bizim alemde, “dişidir” Onlara karşı koymak Yusuf ların işidir. Hayat kadını diyorlar bataklıkta yüzene, Elbet bir kaç sözüm olacak çirkefdeki güzele. Onlar hayat kadını değil hayatın tam da içinde, Asıl soysuz dizginleri tutar daima elinde!... Eti satılan o kadın benim anam, sana da bacı, Aslında onlar her daim bu milletin baş tacı!... Sen hiç düşündün mü Hayat kadını ne demek? Alınan her nefes bin ölüme denk!... Hangi kadın ister düşsün sefil dereye? Hele sen bir tanık olsan bunlara yön verene.
21 Mayıs 2011 Cumartesi 14:55
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri