Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli'yi tehdit eden site verdiği saati beklemedi

18.05.2011 08:35
MHP'deki kaset skandalıyla ilgili yeni görüntüler yayınlandı..

MHP lideri Devlet Bahçeli ve ekibini hedef alan internet sitesi daha önce 4 ismi görüntüleriyle birlikte yayınlamıştı. Aynı site Bölükbaşı ve Paçacı'nın da olduğu 6 isim daha yayınladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye 18 Mayıs saat 10.00'da istifa etmezsen elimizdeki bilgileri açıklayacağız diyen farklıülkücüler o saati beklemedi.

6 İSİMLE İLGİLİ BOMBA İDDİALAR

Mektup şeklinde kaleme alınan yazıda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye çok yakın 6 isim daha yayınlandı.

Sitede yeralan ifade ve tehditler şöyle:

PİSLİK 5 " MEHMET EKİCİ BAHÇELİ'NİN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI (KEÇİÖREN'DE ÖĞRETMEN TUTKUSU) "

PİSLİK 6 " OSMAN ÇAKIR BAHÇELİ'NİN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI (YENİMAHALLE'DE SEKRETERİ İLE YAŞANAN ZAHMETLİ FANTEZİLER) "

PİSLİK 7 " MUSTAFA CİHAN PAÇACI BAHÇELİ'NİN GENEL SEKRETERİ (ORAN VE KÖROĞLU'NDA EVLİ VE ÇOCUKLU SEKRETERLERLE ÇOK ÖZEL İLİŞKİLER) "

PİSLİK 8 "MEHMET TAYTAK BAHÇELİ'NİN BAŞKANLIK DİVANI ÜYESİ (SİARM'DA PARTİ STRATEJİSİ GÖRÜŞMELERİ VE KADINLARLA ÇOK RENKLİ DAKİKALAR) "

PİSLİK 9 " ÜMİT ŞAFAK BAHÇELİ'NİN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI (SİARM'DA PARTİ STRATEJİSİ GÖRÜŞMELERİ VE KADINLARLA ÇOK RENKLİ DAKİKALAR) VE BOMBA FİNAL "

PİSLİK 10 " AHMET DENİZ BÖLÜKBAŞI BAHÇELİ'NİN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ( – YILDIZI PARLAYAN BAYAN DANIŞMANA VE BAHÇELİ'YE HAKARETLER - A TAKIMI İLE BİRLİKTE OLDUĞU ORTAMDA MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE ÇOK AĞIR HAKARETLER VE KÜFÜRLER - ESKİ BİR BAKAN EŞİ İLE ÇOK ÖZEL FANTEZİLER)

Bu haber toplam 4000 defa okunmuştur
yalanlayacaklarmı
atalay KONURalp
Ülkücülük bir milli davadır.bie hayat okuludur.Atatürk g,b, alpalslan g,b,,türk dünyasının büyükleri gibi eğitilmektir ülkücülük.Mevut partilerde bu düşünce sadece eski MHP de vardı.. MHP den dışlanan ülkücüler ülkeyi kısa sürede yüceltecek potansiyele haizdir..Her partide olduğu gibi MHP de bir şekilde kuşatılmıştır.Bu parti kadrosu acilen değişmeli ve vatandaşların güvendiği gerçek ülkücülerle yoluna devam etmelidir..Bu bildiri yerinde yazılmış ama zamanlama hoş olmamıştır.Bu yazı barajı gündeme getirebilir MKA
19 Mayıs 2011 Perşembe 00:08
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri