Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP’den ‘barış gelirse MHP kapanır’ diyen Yiğit Bulut’a yanıt

25.03.2013 21:10
24 TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut’un ‘Barış gelirse MHP kapanır’ iddiasına MHP’li Lütfü Türkkan’dan çok sert yanıt geldi.

 

Başbakan Erdoğan’ın “Terör biterse MHP'nin elinde istismar edecek bir şey kalmayacak, o yüzden terörün bitmesini istemiyorlar” açıklamasının ardından benzer bir çıkış da 24 TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut’tan geldi. Yiğit Bulut katıldığı bir canlı yayın programında “Barış gelirse MHP kapanır” iddiasını ortaya attı.

TÜRKKAN'DAN BULUT'A FENA GÖNDERME

Yiğit Bulut’un bu iddiası MHP’den çok sert tepki gördü. MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan Twitter hesabından Yiğit Bulut’a oldukça sert sözlerle yüklendi. Lütfü Türkkan “İt rüya gördü diye kurdun soyu tükenmez” dedi.

Lütfü Türkkan, ‘Barış gelirse MHP kapanır” diyen Yiğit Bulut’a“MHP kapanacak rüyası gören Jölecan’a selâm söyleyin: İt rüyası, kurdun sonu olmaz” yanıtı verdi.

MHP’li Lütfü Türkkan “MHP tabela indirecek” diyen AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner’e de göndermede bulundu. Mehmet Metiner’in "Biz bu kanı durdurduğumuzda, bu sorunu çözdüğümüzde MHP tabelasını indirmek zorunda kalacak. MHP diye bir parti kalmayacak. Dağlardan şehitlerimiz gelmediği zaman MHP diye bir parti kalmayacak. CHP çoktan miadını doldurdu. Baasçı partiler çoktan miadını doldurdu. Nevruz'da bayrak asılmamış. MHP'nin iktidar olduğu dönemlerde Nevruz kutlanmıyor muydu? MHP'nin iktidar olduğu dönemde, Türk Bayrağı, Türkiye'nin Bayrağı mı asılıyordu? Hayır asılmıyordu. Asılmaması eksikliktir ve büyük bir densizliktir. Bu bayrak hepimizin bayrağıysa her yerde şanla şerefle dalgalandırmalıyız" sözlerini değerlendiren Lütfü Türkkan“Mehmet Metiner'in sırtı, gece yine açık kalmış...” dedi.

Bu haber toplam 5986 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri