Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP'den Osmanlı'ya Ağır Hakaret!!!

20.05.2011 01:42
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, hükümeti eleştireyim derken Osmanlı'ya ağır hakaret etti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 19 Mayıs Mesajı'nda Osmanlı'nın son yönetimini yıllardır CHP'nin kullandığı söylemlerle suçladı. Bahçeli'nin yazılı yaptığı 19 Mayıs mesajında Osmanlı'nın son Vahdettin yönetimi, "Haysiyetsiz, tavizkar, aciz, korkak, pısırık ve sadece kendini düşünen" şeklinde suçlandı.

MHP lideri Devlet Bahçeli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajın satır aralarında partisini sarsan kaset depremine gönderme yaptı.

Bahçeli AKP'yi suçlarken, Osmanlı'nın Sultan Vahdettin önderliğindeki son yönetimine ağır dille yüklendi:

 "Tıpkı bugünkü gibi, o zaman da işbaşında aciz, pısırık, sinmiş, haysiyetsiz, tavizkar, korkak ve yalnızca kendi menfaatlerinden başka bir hedefi olmayan hükümet etme zihniyetinin varlığına rağmen, Türk milleti kendi geleceğini belirlemek amacıyla bizatihi inisiyatif almıştır. Samsun'a çıkan milli mücadele kahramanları vatanın selameti için her türlü riski üstlenmişler ve her bedeli seve seve ödemeye hazır olduklarını duyurmuşlardır. İftiralar yollarından vazgeçirememiş, baskılar yıldıramamış ve tuzaklar durduramamıştır." sözleri ile yüklendi.

MUHTEŞEM SÜLEYMAN DİZİSİNE TEPKİ VERMEMİŞLERDİ

Bahçeli Yönetimi Show TV'de yayınlanan ve Kanuni Sultan Süleyman'ı uçkur düşkünü gösteren Muhteşem Süleyman dizisine de tepki göstermemişti. Hatta Bahçeli ilk canlı yayınını geçtiğimiz günlerde Show TV'de yaptı. 

Bu haber toplam 9468 defa okunmuştur
İşte MHP Zihniyeti
Kenan Özmen
Bunlar, kendi seçmenlerine Tekerlek, gülle, topunun Allah belasını versin vs. gibi aşağılık kelimeler kullanan, evli barklı bayanlarla iğrenç ilişkilere giren, sövmekten başka hiçbir icraatları olmayan zavallılar güruhudur. Bir de utanmadan milli ve manevi değerlerden bahsederler. Besmeleyle ağızlarına almaları gereken Vahidettin Han' a hakaret etmeleri de gayet normaldir. Çünkü bunların kökü dışardadır. Bunların elebaşlarının topu Şamanisttir. BDP' den, CHP' den, PKK' dan hiçbir farkı yoktur. Allah bunların şerrinden memleketimi korusun. Bunların peşinden gidenlere de Allah hidayet etsin. bknz http://www.habername.com/yazi-kenan-ozmen-milliyetciligin-turkiye-versiyonunun-anatomisi-3655.htm
20 Mayıs 2011 Cuma 12:25
Beğendim (2)Beğenmedim (6)
YORUMUN DEVAMI
Mevcut MHP Yönetimi
Uğur Aksoy
CHP den, Demirel ve hatta Doğu Perinçek'ten çokta farklı olmadığını hatta aynı çizgide olduklarını ve icab ettiği taktirde de onları dahi geçebileceklerini her fırsatta gösterme gayreti içerisindedirler. Bu durumu esefle kınıyor, hala bu zihniyetin arkasından giden, bu yöneticileri kabullenen ve savunan arkadaşlarımada hayretle bakıyorum, yazık.
20 Mayıs 2011 Cuma 09:29
Beğendim (9)Beğenmedim (3)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri