Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"AK Parti toplumun ağzına s..!"

19.05.2011 16:23
Siyasiler iftira ve ağır hakaretlerin ardından ağza alınmayacak küfürler de sarfetmeye başlandı. Manisa'nın MHP'li Başkan Yardımcısı AK Parti ve seçmene açıkça küfür etti.

Seçim öncesi siyasilerin meydanlarda kullandıkları üslup tartışma konusu olurken, MHP'li Manisa Belediye Başkan Yardımcısı gündeme damga vuracak sözler sarfetti.

Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Azmi Açıkdil, dün gece twitter sayfasına, "Kafasına kuş sı..ığında şans oyunu oynayan bir toplumun ağzına sı..na oy vermesi çok normaldir." ifadelerini yazdı.

Açıkdil'in AK Parti'yi ve AK Parti'ye oy verenleri kast ederek kullandığı anlaşılan küfür ve hakeret içeren sözlerin sayfasını takip edenler tarafından beğenildiği gözlemlendi.

Tartışma çıkaracak sözlerinden dolayı Haber 7 olarak, MHP'li Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Azmi Açıkdil'e gün içinde bir çok kere ulaşmaya çalıştık. Fakat Açıkdil, iki ayrı cep telefon numarasına da cevap vermedi.

HABERDEN SONRA KALDIRDI

Öte yandan, telefonla bir türlü ulaşamadığımız Azmi Açıkdil, haberimizin ardından küfürlü sözlerini satfasından kaldırdı.

Kaynak:
Bu haber toplam 1248 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri