Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP'li Recai Yıldırım'dan Kaset İtirafı

18.06.2011 00:25
MHP'de kaseti çıkan isimlerden birisi olan Recai Yıldırım ilk kez konuştu, itiraflarda bulundu. Kapı kilidini 3 kez değiştirdim ama...

Milletvekili aday listelerinin açıklanmasından hemen sonra Farklı Ülkücük adlı bir grup tarafından yasak ilişki görüntüleri yayınlanan ve akabinde MHP Genel Başkan Yardımcılığı ve Adana milletvekili adaylığından istifa eden Recai Yıldırım ilk kez konuştu:
Tedbir olarak kapı kilidini üç kez değiştirmeme rağmen gizli kamera kurulacağını hiç düşünmedim.

Sözcü Gazetesi’nden Saygı Öztürk’e konuşan Recai Yıldırım,  “MHP'nin Genel Başkan Yardımcısı olarak özel yaşamıma daha dikkat etmem gerektiğini bu iş başıma geldikten sonra daha iyi anladım.” itirafında bulundu.

İşte Recai Yıldırım’dan çarpıcı açıklamalar

Kapı kilidini üç kez değiştirdim

Her şey profesyonel bir ekip tarafından uygulamaya konuldu. Evlere profesyonel bir biçimde girildi. Kapıyı çilingirle açıyorlar. İz bırakmıyorlar. Benim bazı şüphelerim oldu. Evin kapısının kilidini tam üç defa değiştirdim. Hatta, anahtarı takan ustayı bile değiştirdim. İşte o zaman benim ayılmam lazımdı ama böyle bir şey yapılabileceği konusunda hiç ayılamadım. Sadece kapı kilidini değiştirdim. Eve birilerinin kamera yerleştireceği aklımdan bile geçmedi. İşte, en büyük hatalarımdan birisi bu konuda duyarsız kalmam oldu.

ÖZEL HAYATIMA DİKKAT ETMEM GEREKİRDİ

Şunu mertçe ifade edeyim: MHP'nin Genel Başkan Yardımcısı olarak özel yaşamıma daha dikkat etmem gerektiğini bu iş başıma geldikten sonra daha iyi anladım. Keşke böyle bir olay yaşanmadan bu konuda daha duyarlı olabilseydim. Ancak, şunu da belirtmeliyim, sonuçta biz de etten-kemikten insanız. Bizlerin de bazı yanlışları olabilir. 

Bu haber toplam 2852 defa okunmuştur
Allah biliyor!
Kazım Sille
Haberde bu porn-cu şahsın pişmanlık duyduğu konusunda hiç bir izlenim edinmedim. Yani adamın tek pişmanlık duyduğu kameranın aklına gelmemiş olmasıymış. Hem ülkücü camianın hem de bu camiada üst mevkilerde olan diğer ülkücü ağabeylerimizi de zan altında bırakmış oldular. Yani kaseti çıktı diye bunları öğrendik, peki çıkmayanlar? Ya bir de iktidar olsalardı? milletimi şedeceklerdi-afedersiniz?
19 Haziran 2011 Pazar 02:04
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
İyi ki düşünmemişsin
Cemal Gören
"Ben Allah'ın her günü pavyona giderim" ve "Alevi karıyı tavlamak için Hz. Osman'a küfrettim" diyen bir kişinin kamerayı düşünememesi hayırlı bir iş olmuş. Senelerce Bahçeli'nin en yakınındaki kişi olarak ükücülerin ağabeyi rolü oynayan bu iğrenç insan -kaset ortaya çıkmamış olsaydı- kim bilir daha kaç sene bu rolü oynayacaktı.
18 Haziran 2011 Cumartesi 23:00
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri