Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

First Lady'nin marifetleri

22.01.2014 22:20
First Lady Michelle Obama, sağlıklı beslenmeyi teşvik ettiği “Hadi Hareket Edelim” isimli kampanyasına ilişkin yeni bir reklam için Miami Heat basketbol takımı üyeleriyle bir araya geldi.

TurkishNY.com - First Lady Michelle Obama, sağlıklı beslenmeyi teşvik ettiği “Hadi Hareket Edelim” isimli kampanyasına ilişkin yeni bir reklam için Miami Heat basketbol takımı üyeleriyle bir araya geldi.

ABC News’un haberine göre ilk kez Salı günü “Good Morning America” isimli programda gösterilen reklam, Miami Heat oyuncuları Dwayne Wade, Ray Allen ve takımın baş antrenörü Erick Spoelstra’nın sağlıklı beslenmenin önemine ilişkin konuşmalarıyla başlıyor.

Üçlünün konuşmaları sırasında, first lady ile takımın oyuncularından Lebron James ve Chris Bosh ise arka planda elma yiyerek, su içerek ve hatta küçük bir basketbol smacı atarak dikkat çekiyorlar.

Reklam, Başkan Barack Obama’nın geçen hafta Beyaz Saray’da Miami Heat’i, üst üste ikinci kez NBA şampiyonluğunu kazanmalarından dolayı onurlandırdığı zaman çekildi.

Snack time: Michelle Obama (second from right) and LeBron James (second from left) interrupted a staged interview for a healthy snake break, brought to you by the First Lady's healthy eating initiative, Let's Move!
Setting it up: James came out with a portable basketball hoop behind Dwayne Wade
  
Bu haber toplam 1696 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri