Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Milletimizin Başı Sağ Olsun"

26.10.2011 15:40
" Doğu veya Batı Fark etmez. Biz tek milletiz. Milletimizin Başı Sağ Olsun "
Demokrat Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Av.Ayşegül Dalkır Kahveci 'den Deprem mesajı “ Milletimizin Başı Sağ Olsun “
" Doğu veya Batı Fark etmez. Biz tek milletiz.Milletimizin Başı Sağ Olsun"        
Van’da yaşanan yıkıcı deprem nedeni ile baş sağlığı mesajı yayınlayan  DP Kadın Kolları Genel Başkanı Kahveci ; Mesajında
“ Son bir hafta içerisinde yaşadıklarımız  için yüce Allah'a dua ediyoruz.
Van’da yaşanan deprem felaketi milletimizin bir ve beraber olması için bir başlangıç olması temennisi ile  deprem sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Acılı ailelerin acılarını bir anne olarak ve bir kadın siyasetçi olarak  tüm kadın kolları  teşkilatım adına acıyı ortak acımız kabul ederek paylaşıyoruz. 
Doğu veya Batı fark etmez. Hepsi bizim kardeşimiz. Biz  tek milletiz.
Milletimiz bu zor günleri aşmak için gayret sarf etmektedir.  Birlik ve beraberliğimizin baki olması adına milletimizin kenetlenmesini ve düşmana bu kenetlenmeyi göstermesini temenni ediyoruz.
Yüce Allah’a olan duamızda; bir an önce Allah’ın yardımı ile büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bu zor günleri atlatarak daha huzurlu ve sağlıklı günlerde birlik ve beraberlik içerisinde yaşamayı temenni ediyorum.
Tüm Demokrat Partili kadınlar ve  büyük milletimiz adına hayatını kaybeden kardeşlerimize, analarımıza, babalarımıza ve evlatlarımıza  Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan kederli ailelerinin ve Türkiye’nin dört bir yanında aynı acıyı hisseden milletimizin tüm fertlerinin başı sağ olsun .
Aynı acıların tekrarlanmaması temennisi  ile  Van halkına ve milletimize büyük geçmişler olsun” dedi.
Bu haber toplam 2688 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri