Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Milli güreşçi eylemcilere patladı

09.06.2013 02:41
Milli güreşci Rıza Kayaalp kendi tweetler hesabından Taksim Gezi Parkı eylemlerine katılanlara yazdıklarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Milli güreşci olan ve olimpiyat üçüncülüğü bulunan Rıza Kayaalp'in Taksimdekilere yönelik "Ermenilere bıraktınız meydanı" şeklindeki tweet'i tepki çekti.

Bu duruma Ermenistan'ın sevindiğini de dile getiren Kayaalp, kendisi gibi sporcu olan Mehmet Okur için ise "Milli takımda oynamak istemeyen bir vatan haini" dedi.

MEHMET OKUR BAKAN'A NE CEVAP VERMİŞTİ?

Ülkemizi uzun yıllar NBA'de başarıyla temsil eden milli basketbolcu Mehmet Okur da, Bakan Egemen Bağış'ın kendisini davet ettiği bir toplantıya katılmayacağını twitter üzerinden duyurarak tek olmak istediği yerin Taksim olduğunu söylemişti.

ÖNCE YAZDI SONRA SİLDİ

Kayaalp, yazdığı tweetler sosyal medyada çok büyük tepki toplayınca vakit kaybetmeden bu mesajları twitter hesabından sildi.

İŞTE KAYAALP'İN GEZİ PARKI EYLEMLERİYLE İLGİLİ TWEET'LERİ

"Ermenistan halkı kutlama yapıyormuş taksimi işgal ettik türkiyeye rahatça hakaret edebiliyoruz diye, yazıklar olsun bunlara destek çıkanlara"

"sandık kalkmadı arkadas istemiyorsan verme oyunu, yakip yıkmaya ne gerek var devletin milletin malindan ne istiyorsunuz..."

"Sizin yaptıgınız eylemi s.... Vatan hayinleri."

"rizeşi kardeslerimize hellel olsun fitnecilere fırsat vermediiler."

"mesele başbakan'ı karşılamak degil arkadaş. Hala anlamadın mı? Gel hadi" hava alanı yolunda...:)"

"yazıklar olsun size ermenilere bıraktınız meydanı allah belanızı versin eylemci capulcuları."

DHA

Bu haber toplam 4114 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri